Jan Chramosta

|Michal Jurman, David Nyč - NEPOUŽÍVAT |Fotbal

Boleslavští zbojníci nezvládli v Gambrinus lize další duel s papírově slabším celkem

Bohatým bereme a chudým dáváme. I toto zbojnické heslo by si mohl dát nově do znaku fotbalový klub z Mladé Boleslavi. Zatímco proti silným soupeřům se mu daří, proti těm papírově slabším se na bodový zisk nebývale nadře. Tento fakt naposledy potvrdili Středočeši remízou na hřišti Bohemians 1905, tedy týmu, který byl před vzájemným utkáním na posledním místě tabulky.

|David Nyč - NEPOUŽÍVAT |Fotbal

Mladá Boleslav remizovala v pohárovém semifinále se Spartou 1:1

Remízou 1:1 skončilo první semifinálové utkání poháru České pošty mezi fotbalisty Mladé Boleslavi a Sparty. Vedení Pražanů, které zařídil Ladislav Krejčí, vymazal v 73. minutě mladoboleslavský Jan Chramosta. Odveta čeká oba celky za týden na Letné.

|Tereza Jelínková, Michal Jurman |Fotbal

Poker pomohl psát dánskou pohádku o Hansovi z Mladé Boleslavi

Žolík - přesně takovou přezdívkou se po svém veledůležitém gólu v utkání proti Anglii honosí v těchto dnech útočník české reprezentace do 21 let Jan Chramosta. Zmíněná karetní figura přitom patří k mladoboleslavskému odchovanci, který po šesti minutách na hřišti poslal Čechy do semifinále evropského šampionátu, více než by se mohlo na první pohled znát.