Jindřichův Hradec

|Jitka Cibulová Vokatá, Václav Malina, Lucie Hochmanová, Romana Lehmannová |Regiony

V Českých Budějovicích uspělo ANO, v okresních městech ČSSD i nezávislí

V Českých Budějovicích bude v zastupitelstvu nejsilnější hnutí ANO 2011, volby vyhrálo s 20 procenty hlasů. Sociální demokraté slavili vítězství ve třech okresních městech Jihočeského kraje – v Jindřichově Hradci, Písku a Českém Krumlově. V Táboře a Strakonicích dominovala ryze místní politická hnutí Tábor 2020 a Strakonická Veřejnost, v Prachaticích přesvědčivě vyhráli Nezávislí.

|Lucie Hochmanová |Regiony

Jindřichohradecká nemocnice otevřela pavilon C po rekonstrukci za 32 milionů

V nemocnici v Jindřichově Hradci byl dnes slavnostně otevřen opravený pavilon C. V posledních měsících prošel rozsáhlou rekonstrukcí za přibližně 32 milionů korun. Po novém pavilonu D, který byl otevřen na začátku letošního roku, je to dalších krok k celkové modernizaci zdravotnického zařízení. V pavilonu C jsou čtyři oddělení, gynekologické, neonatologické, ORL oddělení a gastroenterologická část interního oddělení.

|Lucie Hochmanová |Regiony

Předvolební speciál ČRo České Budějovice: JINDŘICHŮV HRADEC

Předvolebního speciálu ČRo České Budějovice v Jindřichově Hradci se zúčastnili: Tomáš Blábolil (ODS), Vladislav Burian (SNK Evropští demokraté), Vojtěch Duba (TOP 09), Jan Jirků (KDU-ČSL), Oldřich Máca (koalice Strany zelených, Pirátů a uskupení Změna), Stanislav Mrvka (ČSSD), Vladimír Prokýšek (KSČM), Jiří Toufar (ANO 2011) a Pavel Vejvar (Volba pro město).