Jiří Jarošík

Jiří Jarošík v textech na iROZHLASU

|Michal Jurman, Jakub Marek |Fotbal

Jarošík chce zkušenosti z duelů s Bilbaem využít v EL v dresu Sparty

Zatímco pro většinu, především mladých, fotbalistů Sparty, bude dnešní duel Evropské ligy proti Athleticu Bilbao dost možná životním zážitkem, pro Jiřího Jarošíka o nic výjimečného nepůjde. Z utkání s tímto španělským týmem má totiž ze svého působení v Realu Zaragoza bohaté zkušenosti. A právě ty se bude nyní snažit maximálně prodat ve prospěch Sparty.

|Jan Kaliba, Tereza Jelínková |Fotbal

Železná Sparta koroduje, fotbalisté z Letné přišli o vedení v lize

Železná Sparta přes zimu pořádně zkorodovala. Fotbalisté klubu s největšími ambicemi v Česku už stihli v jarní části Gambrinus ligy prohýřit celý svůj luxusní náskok a po 23. kole klesli na druhé místo za Liberec. Ten vyhrál na pražské Julisce nad Duklou 2:1, zatímco sparťané před tím podlehli doma Příbrami 0:2. Nálada na Letné se stoupajícími teplotami klesá.

Řepku na Silvestrovském derby dojalo rozloučení s fanoušky

|Tereza Jelínková, Jan Suchan |Fotbal

Silvestrovské derby fotbalových internacionálů Sparty a Slavie mívalo charakter poklidného rozloučení s končícím rokem. Jeho mottem bylo hlavně se nezranit, na hřišti se to mezi protihráči hemžilo kamarádskými gesty. Kdo se tak vydal na dnešní utkání, mohl se hodně divit. Na umělé trávě v Edenu se totiž objevilo několik stále aktivních ligových fotbalistů, kteří se exhibičnímu tempu odmítli přizpůsobit a přispěli k nezvykle vyhecované atmosféře. Jeden mezi nimi čněl - Tomáš Řepka.