Jiří Pultera

|Aleš Procházka, Tereza Jelínková |Ostatní sporty

Trenér vodních slalomářů Pultera se naučil dělat i kompromisy

Těžko si například fotbalový nebo hokejový fanoušek dokáže představit, že by ten který trenér působil u české seniorské reprezentace nějakých deset, patnáct let. V jiných, veřejností ne tak bedlivě sledovaných sportech, ovšem podobné zasloužilé postavy objevit můžeme. Zkuste se třeba zeptat šéftrenéra našich vodních slalomářů Jiřího Pultery, odkdy že vlastně působí na tomto postu.

|Aleš Procházka, Tereza Jelínková |Ostatní sporty

Vltavu ovládnou vodní slalomáři bojující o body do Světového poháru

Tušíte, co asi mohou závidět organizátoři mezinárodních soutěží vodních slalomářů olympijské trati v Londýně? Pokud tipujete průzračnou vodu, trefili jste se dobře. Řeka Vltava se jí sice na své cestě Prahou pochlubit nemůže, ale i tak nabízí pro nejbližší tři dny nepřehlédnutelný sportovní zážitek v podobě závodu započítávaného do Světového poháru.

|Aleš Procházka, Tereza Jelínková |Ostatní sporty

Slalomáři mohou trenéra na rukou nosit, ještě než začne olympiáda

Věřili byste tomu, že čeští vodní slalomáři budou nosit svého trenéra na rukou ještě předtím, než vůbec začne jejich olympijský závod? Přinejmenším v nejbližších několika dnech to rozhodně není vyloučené. Šéftrenér naší reprezentace Jiří Pultera si totiž před pondělním odletem do Londýna poranil kotník a jeho nepostradatelným společníkem se staly berle. Tuhle nepříjemnou újmu na zdraví však nemá na svědomí divoká voda.