Josef Šural

Josef Šural v textech na iROZHLASU

|Mirko Vasić, Vojtěch Man |Fotbal

Přestávka nám ublížila, hodnotí zápas se Steauou sparťané. Pasivní hru potrestal Stancu

Ani výbuch, ani důvod k nějaké velké radosti. Tak hodnotí čeští zástupci své první zápasy ve 3. předkole Ligy mistrů. Plzeň remizovala s ázerbájdžánským Karabachem 0:0. Sparta sice doma gól dala, nakonec ale hrála s rumunskou Steauou Bukurešť také nerozhodně - 1:1. Na vině byl i herně ustrašený druhý poločas, do kterého šel pražský tým s vedením.

Navzdory zraněním míří bývalé opory Liberce na Euro. Už jsem ani nedoufal, tvrdí Pavelka

|Jan Kaliba, Jakub Knoll |Fotbal

Až do zimy společně táhli doma i v Evropě fotbalový Liberec, české reprezentaci zase pomohli k postupu na Euro. Jenže během jara to vypadalo, že by kvůli zdravotním trablům o turnaj ve Francii mohli přijít. Žebra Davida Pavelky i kotník Josefa Šurala se ale umoudřily, a tak oba záložníci míří na evropský šampionát i přes výrazný herní výpadek.