Kei Nišikori

Kei Nišikori v textech na iROZHLASU

| ČTK |Tenis

Murray porazil na Turnaji mistrů i Nišikoriho a má druhou výhru

Světová jednička Brit Andy Murray vyhrál na tenisovém Turnaji mistrů i podruhé. Domácí favorit porazil v londýnské O2 aréně Japonce Keie Nišikoriho 6:7, 6:4, 6:4 v nejdelším zápase historie turnaje, který trval tři hodiny a 21 minut. Murray je blízko postupu do semifinále, jistotu může mít už ve středu večer.

| ČTK, Petr Hašek, msk |Tenis

Djokovič a Federer se utkají ve finále londýnského Turnaje mistrů

Finále londýnského Turnaje mistrů bude mít očekávané obsazení - Novak Djokovič a Roger Federer. Srbský tenista postoupil do boje o titul potřetí za sebou a může získat celkově čtvrtý triumf, Federer po strhující bitvě s krajanem Stanem Wawrinkou může vyhrát závěrečný podnik sezony už posedmé.

|Vojtěch Man |Tenis

Federer porazil na Turnaji mistrů Nišikoriho, Murray Raonice

Roger Federer vyhrál i svůj druhý zápas ve skupině B na letošním tenisovém Turnaji mistrů v Londýně a má velmi blízko k postupu do semifinále. Zkušený Švýcar porazil Japonce Nišikoriho ve dvou setech 6:3 a 6:2. Ve druhém zápase si první výhru v turnaji připsal Andy Murray.

Berdych vypadl na turnaji v Basileji v prvním kole

|Tereza Jelínková |Tenis

Český tenista Tomáš Berdych skončil na turnaji v Basileji velmi záhy – už v prvním kole nestačil na Japonce Keie Nišikoriho, kterému podlehl ve třech setech. Se stejným hráčem přitom Berdych prohrál už před dvěma lety v Brisbane.