Kometa Brno

|David Nekvinda, VM |Hokej

Dám si pivko a pak mi to dojde. Útočník Komety Zohorna rozhodl už druhou sérii

Hokejisté Komety Brno si zahrají o extraligový titul, v semifinále totiž porazili Hradec Králové 4:2 na zápasy. Ten poslední vyhráli na domácím ledě 2:1 po prodloužení, které v 18. minutě ukončil útočník Hynek Zohorna. A nebyl to pro něj v kariéře nový pocit. Před třemi lety rozhodl šesté čtvrtfinále Komety s Plzní také v prodloužení střelou do úplně stejné branky.

| ČTK, VM |Hokej

Kometa má mečbol, páté semifinále v Hradci vyhrála 3:1

Třetí bod v semifinálové sérii hokejové extaligy mezi Hradcem Králové a Brnem získala hostující Kometa. Jihomoravané díky dvěma brankám a asistenci Jakuba Krejčíka zvítězili v pátém zápase 3:1 a v sobotu na vlastním ledě mohou znovu po třech letech slavit postup do finále.

První nájezd byla haluz, na druhý jsem si věřil. Extraligové semifinále vyrovnal hradecký Knotek

Semifinále hokejové extraligy mezi Kometou Brno a Hradcem Králové je po čtyřech zápasech vyrovnané 2:2. Utkání na jihu Moravy nabídla dva zcela odlišné scénáře. Třetí duel série Kometa ovládla 8:0, ve čtvrtém se radoval Hradec Králové po výhře 1:0 po samostatných nájezdech. Při nich se dvakrát trefil útočník Tomáš Knotek, který se přitom za specialistu na tuto činnost nepovažuje.

|Nikola Šrámková |Hokej

Hradec srovnal semifinálovou sérii s Kometou. Knotek rozhodl v nájezdech

Hokejisté Hradce Králové vyrovnali semifinálovou sérii na 2:2, když po obětavém boji porazili Kometu Brno 1:0 v samostatných nájezdech. Vítěznou branku zaznamenal Tomáš Knotek v sedmé sérii nájezdů. Výborný výkon předvedli oba brankáři, kdy hradecký Patrik Rybár měl 39 zákroků.

|Barbora Benešová, Michal Sobotka |Hokej

Hosté platili za vstupenky o 280 korun víc. Inspekce zahájí proti hokejovému Hradci správní řízení

Česká obchodní inspekce povede správní řízení s hokejovým klubem Mountfield Hradec Králové. Důvodem je rozdílná cena vstupenek na první dva domácí semifinále proti Kometě Brno. Na Českou obchodní inspekci se obrátila zhruba desítka spotřebitelů. Fanoušci moravského klubu totiž platili za vstup na stadion o 280 korun více.