Ladislav Lubina

Ladislav Lubina v textech na iROZHLASU

|Petr Hašek |Hokej

Hokejové Slavii došla trpělivost, trenéři Lubina s Beránkem končí

Vedení hokejové Slavie odvolalo trenérskou dvojici Ladislav Lubina, Josef Beránek. Ti doplatili na výsledkovou krizi, která vyvrcholila na ledě nováčka z Olomouce, kde Pražané prohráli šestý zápas v řadě a klesli na poslední místo extraligové tabulky. Na klubovém webu to oznámil majitel a výkonný ředitel klubu Vladimír Pitter.

|Aleš Procházka, Petr Hašek |Hokej

Hokejová Slavia je znovu v krizi, trenéra Lubinu zklamali mladí hráči

Hokejisté Slavie znovu zabředli do krize. Poté, co na konci října a začátkem listopadu vyhráli pět ze šesti duelů, to vypadalo, že se dostali po šestizápasové šňůře porážek do herní pohody. Jenže přišly zápasy s Mladou Boleslaví, Hradcem Králové a Třincem a Pražané jsou v podobné situaci. Z posledních tří duelů vyšli naprázdno při hrozivém skóre 4:18

Předkolo play-off nabídne boj o poslední dvě místa ve čtvrtfinále

|Pavel Petr, Tereza Jelínková |Hokej

Hokejová extraliga pozná dnes kompletní složení čtvrtfinálových dvojic. V pátých rozhodujících zápasech předkola play-off České pojišťovny České Budějovice vyzvou v 17 hodin a 30 minut Vítkovice. O dvacet minut dříve rozehrají poslední vzájemný souboj letošní sezony Kladno s Pardubicemi. S otázkou, jestli se týmy v této fázi soutěže ještě mají vůbec čím překvapit.

|Aleš Procházka, Tereza Jelínková |Hokej

Kometa chce zlepšit disciplínu, Pardubice koncentraci

Hokejoví experti měli až do úterního podvečera jasno - pátý zápas finále play-off mezi Pardubicemi a Kometou bude podobný jako vejce vejci dvěma utkáním hraným v Brně. Podle hesla ‚opatrnost nade vše‘ vsadí oba finalisté na přepečlivou obranu a góly zůstanou velmi vzácným kořením.