Litvínov

|František Kuna, Radek Šamša |Hokej

Popředí extraligové tabulky se vyrovnává. Litvínov si vítězstvím v Liberci dodal sebevědomí

Hokejoví sázkaři mají v polovině základní části Tipsport extraligy o čem přemýšlet. Na čele jsou totiž tři týmy – Třinec, Brno a Liberec – které mají stejný počet bodů. A za nimi číhá Litvínov, který vyhrál právě v Liberci a utnul tak dvanáctizápasovou sérii výher Bílých Tygrů. Hráči Vervy teď věří, že nabrali sebevědomí, jež jim pomůže právě v honbě za zmíněným triem.

|Jakub Knoll |Hokej

Hokejisté Liberce porazili Vítkovice a zvítězili podesáté v řadě. Formu potvrdil i Litvínov

Hokejisté Liberce porazili v rámci 23. ligového kola Vítkovice na jejich ledě 2:0 a podesáté v řadě nepoznali hořkost porážky. Na venkovní výhru v Tipsport extralize dosáhl také Chomutov, který si poradil se Zlínem 2:1. Dařilo se i Litvínovu, když v poměru 2:0 zdolal Plzeň. V souboji nejlepších týmů porazilo Brno třinecké Oceláře v penaltovém rozstřelu.

|Nikola Šrámková |Hokej

Třinec nadělil Zlínu sedm gólu. Karlovy Vary ztratily jednobrankové vedení dvacet sekund před koncem

Třinec zůstává i po 22. kole extraligy v čele. Tentokrát rozstřílel Zlín 7:1, což je největší prohra Beranů v letošní sezoně. Karlovy Vary neudržely jednobrankové vedení, kdy Litvínov dvacet sekund před koncem třetí třetiny srovnal z trestného střílení. Vary tak prohrály 1:2 po prodloužení, vítěznou branku si připsal Karel Kubát.