Martin Hanzal

| ČTK |Hokej

Vrbata rozhodl o výhře Arizony, zářili i Jágr a Hanzal

Hokejový útočník Radim Vrbata vstřelil v úterním utkání NHL vítězný gól Arizony, která vyhrála na ledě Tampy Bay 5:3, a stal se nejlepším hráčem zápasu. Florida s pomocí dvou asistencí Jaromíra Jágra vedla nad Carolinou 3:2, ale nakonec prohrála 3:4. Martin Hanzal poprvé skóroval v dresu Minnesoty, která porazila doma San Jose 3:2. Oba čeští hráči byli shodně vyhlášení třetími hvězdami zápasu.

Čtyři čeští hokejisté byli v NHL vyhlášeni druhými hvězdami zápasů

Druhými hvězdami zápasu byli ve čtvrtečním programu NHL vyhlášeni Martin Hanzal, Petr Mrázek, Jakub Voráček a David Pastrňák, který zařídil v penaltovém rozstřelu výhru Bostonu 2:1 nad Carolinou. Dvě branky Hanzala Arizoně nestačily a podlehla doma Los Angeles 3:4. Mrázek opět Detroit podržel, ale ani jeho osmadvacet úspěšných zákroků nezabránilo porážce 1:2 v prodloužení s Floridou. Voráček se podílel dvěma asistencemi na výhře Philadelphii 3:2 v prodloužení v Ottawě.