Milan Hnilička

Narozen 25. 6. 1973. Milan Hnilička je bývalý profesionální hokejový brankář. Od sezony 2012/2013 byl manažerem reprezentační sedmnáctky. Následně byl v sezóně 2016/2017 u české hokejové reprezentace asistentem generálního manažera, v srpnu 2017 se sám stal generálním manažerem národního týmu. Členem poslaneckého klubu hnutí ANO je od 24. 10. 2017.


Poslanecká stránka: Milan Hnilička

Milan Hnilička v textech na iROZHLASU

|Pavel Petr, Vojtěch Man |Hokej

Ivan Hlinka byl i novodobý psycholog, vzpomíná na trenéra Milan Hnilička

V sobotu už to bude deset let, co hokejový svět obletěla smutná zpráva. Při autonehodě přišel o život legendární útočník a jako trenér strůjce naganského úspěchu Ivan Hlinka. V Břeclavi a Piešťanech na něj mladí hokejisté vzpomínají při memoriálu nesoucí jeho jméno. Nezapomněl na něj ani současný manažer reprezentační osmnáctky Milan Hnilička.

|Pavel Petr, Tereza Jelínková |Hokej

Favorit? Pardubice! tvrdí Růžička. Je to Kometa, oponuje Hnilička

Finále hokejové play-off České pojišťovny startuje. Sílu Pardubic prověří brněnská Kometa. Na východě Čech série hraná na čtyři vítězství startuje v 17 hodin a 10 minut. Koho favorizují odborníci? Jednotnou odpověď nenajdete. Přesvědčí vás o tom držitelé zlatých olympijských medailí z Nagana Vladimír Růžička a Milan Hnilička.