náhradníci

|Tereza Jelínková, Štěpán Pokorný |Ostatní sporty

I náhradníci mají na volejbalovém ME svoje úkoly

Michal Hrazdíra a Aleš Holubec. To jsou dvě jména, která patří do českého reprezentačního týmu, ale na mistrovství Evropy volejbalistů se na palubovku v rámci zápasu ještě nepodívala. A ani neměla možnost, protože je trenér Jan Svoboda zatím před zápasy nepsal na soupisku. Aleš Holubec je zraněný a Michala Hrazdíra od začátku své nominace počítal s tím, že šanci ani dostat nemusí. To ale neznamená, že by po celou dobu mistrovství nic nedělal.

|Martin Charvát, Tereza Jelínková |Fotbal

Hodně útočníků v Chelsea ještě neznamená hodně gólů

Drtivá většina fotbalových trenérů si jistě umí představit, jak by využila služeb takových útočníků, jakými jsou Drogba, Kalou, Anelka nebo Torres. Momentálně patří všichni jmenovaní londýnské Chelsea, ale jejich nový kouč André Villas-Boas z nich zřejmě velkou radost nemá. Krom toho, že nedávají góly, musí totiž u každého jednotlivě řešit nerudovskou otázku - kam s ním?

|Jan Kaliba, Tereza Jelínková |Fotbal

Vybojovali Superpohár, v Trondheimu ale budou fotbaloví náhradníci na lavičce

Dlouhá léta nic, ale v posledních měsících se s trofejemi pro fotbalovou Plzeň roztrhnul pytel. Loni Viktoria vyhrála domácí pohárovou soutěž, letos ligu a přesně o dva měsíce a jeden den později zvedali její hráči nad hlavu ve Štruncových sadech další pohár. Tentokrát superpohár, který Plzeň získala i přesto, že kouč Vrba poslal na hřiště devět obvyklých náhradníků. I ti dokázali nakonec v penaltovém rozstřelu porazit Mladou Boleslav.