Nečesaný

Nečesaný v textech na iROZHLASU

| ČRo, Jiří Fremuth, Veronika Hlaváčová |Regiony

Mám horečku, omluvil se Nečesaný u soudu. Předložil potvrzení z nemocnice, kterou vede jeho otec

Vrchní soud odročil projednávání případu Lukáše Nečesaného, který je podezřelý, že v roce 2013 vážně poranil kadeřnici v Hořicích. Nečesaný soudu řekl, že je nemocný, a předložil lékařskou zprávu z liberecké nemocnice, kterou řídí jeho otec. Hradecký krajský soud v dubnu poslal mladíka za pokus o vraždu na 13 let do vězení. Nečesaný tvrdí, že je nevinný, a proti verdiktu se odvolal.

|Ondřej Vaňura, Martin Karlík |Regiony

Soud odročil kauzu Nečesaného. Podle spoluvězňů se k napadení kadeřnice přiznal

Na 1. dubna odročil Krajský soud v Hradci Králové případ Lukáše Nečesaného. Je obžalován z toho, že se v roce 2013 v Hořicích v Podkrkonoší pokusil zabít kadeřnici. Nečesaný od začátku vinu odmítá a kritizuje práci policie i justice. Dnes u soudu vypovídali jeho bývalí spoluvězni a tvrdili, že se jim k napadení kadeřnice přiznal. Obžalovaný s jejich tvrzením nesouhlasil.

|Ondřej Vaňura |Regiony

Kauza Nečesaný: napadená kadeřnice si podle znalce nemůže útok pamatovat přesně

Krajský soud v Hradci Králové opět řešil kauzu Lukáše Nečesaného. Je obžalován z toho, že se před třemi lety v Hořicích v Podkrkonoší pokusil zabít kadeřnici. Soud už před časem poslal Nečesaného na 16 let do vězení. Nejvyšší soud ale rozsudek zrušil a nařídil nové projednání. V něm napadená kadeřnice vůbec poprvé označila za útočníka právě Nečesaného. Paměť ženy proto museli posoudit znalci.

|Ondřej Vaňura |Regiony

Soud odročil kauzu Nečesaného na neurčito. Napadenou kadeřnici posoudí znalec

Kauza Lukáše Nečesaného, kterou opět řeší krajský soud v Hradci Králové, byla odročena na neurčito. Mladíka obžaloba viní z toho, že se v únoru 2013 v Hořicích v Podkrkonoší pokusil zabít kadeřnici. Hradecký soud mladíkovi původně uložil 16letý trest vězení, vrchní soud trest o tři roky zmírnil. Letos na jaře ale Nejvyšší soud rozsudek zrušil a nařídil nové projednání. V něm poprvé zazněly zásadní informace.