Novosibirsk

Novosibirsk v textech na iROZHLASU

|Jakub Kanta |Ostatní sporty

Volejbalisté Jihostroje bez opor sebrali v Lize mistrů set favoritovi z Novosibirsku

Lépe než před týdnem na domácí palubovce, kde nezískali ani set, dopadli volejbalisté Českých Budějovic v utkání Ligy mistrů na půdě ruského Novosibirsku. Bez smečaře Petera Pláteníka a univerzála Jakuba Novotného Jihostroj prohrál s i po čtvrtém kole stále neporaženým a vedoucím týmem tabulky 1:3 na sety. Jihočeši jsou ve čtyřčlenné skupině s jednou výhrou na třetí příčce.

Lev na výhru nad Chabarovskem nenavázal, podlehl Novosibirsku

|Tereza Jelínková |Hokej

Hokejistům Lva Praha se nepodařilo navázat na předchozí výhru nad Chabarovskem a ve včerejším programu kontinentální hokejové ligy podlehli Novosibirsku 3:5. Premiéra tak nevyšla gólmanovi Jakubu Štěpánkovi, který přibyl do týmu minulý týden z konkurenčního Petrohradu.