Pavel Pillár

|Lucie Výborná, Tereza Jelínková |Fotbal

Specialita Manchesteru City? Vlastní kuchař, jinak nic, usmívá se Pillár

„Co se týká stadionu i organizace směrem k fanouškům a UEFA, tam je všechno nachystáno. Čeká nás samozřejmě maraton mítinků a porad, abychom byli na večerní utkání nachystáni po všech stránkách. Ale to základní je připraveno tak, aby večerní zápas proběhl bez problémů,“ říká Pavel Pillár, který má ve Viktorii Plzeň na starosti komunikaci a organizaci utkání s UEFA.

|Jan Kaliba, Tereza Jelínková |Fotbal

Někteří fanoušci Fenerbahce doplatili na striktní pravidla UEFA

Turci milují a často velmi dobře umějí dvě věci - fotbal a kebab. Velmi často se tyhle jejich vášně prolínají a není těžké spatřit prodavače kebabu v dresu jeho oblíbeného fotbalového mužstva. A platí to i v zahraničí, kam Turci v hojném počtu odcházejí za prací. Prodejnu tureckého kebabu najdete i kousek od Štruncových sadů, kde dnes budou fotbalisté Plzně hostit v osmifinále Evropské ligy Fenerbahce Istanbul. Zatímco na stadionu se bude fandit hlavně domácí Viktorii, ve světě na turecký způsob pečeného masa to bude přesně naopak.

|Jan Kaliba, Tereza Jelínková |Fotbal

Sparta ani Plzeň nechtějí vstupenky na atraktivní zápasy EL předražit

Když se zajdete podívat na ligový zápas, ve většině případů získáte pocit, že české fotbalové stadiony jsou zbytečně velké. V únoru ale hned dvakrát nastane situace naprosto opačná. Lidé se budou prát o to, aby mohli na stadionu českého fotbalového klubu být, a na hodně zájemců se nedostane. Začíná boj o cenné vstupenky na duely Evropské ligy Sparta - Chelsea a Plzeň - Neapol.