Petr Uličný

Kouč Uličný doufá, že titul Trenér roku připadne jeho 'škole'

|Mirko Vasić, Michal Jurman |Fotbal

Zatímco fotbalovou reprezentaci ještě čeká vystoupení na blížícím se mistrovství Evropy, pro většinu ostatních českých fotbalistů už o víkendu tato sezona skončila. Definitivně uzavřena bude ale až dnes tradičním vyhlášením ankety Zlatý míč. Kdo získá v hotelu Praha ocenění Trenér roku, zatím jasné není, kdo k němu má nejblíže, ale není zase tak těžké uhádnout.

|Tereza Jelínková, Michal Jurman |Fotbal

Fotbalistům Sigmy může případná výhra nad Spartou i uškodit

Oživit pohaslé šance na zisk ligového titulu budou chtít v dnešní předehrávce 27. kola Gambrinus ligy fotbalisté pražské Sparty. Ti ve večerním duelu hostí olomouckou Sigmu, tedy tým, se kterým se pět dní po dnešním utkání střetnou znovu, tentokrát v rámci finále domácího poháru České pošty. Právě toto pohárové utkání přitom může mít velký vliv i na to dnešní ligové.

|Jaroslav Plašil, Tereza Jelínková |Fotbal

Trenér fotbalistů Sigmy Uličný se těší na své první finále

Fotbalisté olomoucké Sigmy sice ještě nemají zajištěnou prvoligovou příslušnost pro příští sezonu, přesto mají velkou šanci zahrát si v evropských pohárech. Hanáci zvítězili v semifinálové odvetě domácího poháru v Teplicích 3:0, a tak si druhého května zahrají se Spartou o druhou nejcennější trofej a možná také o vstupenku do Evropy. Naopak Severočeši jsou těmi smutnými, a týká se to také školáků, kteří tvořili podstatnou část sotva třítisícové návštěvy.