playboy

|Daniela Brodcová |Zprávy z domova

Za rozhovor pro Playboy zaplatila radnice 48 tisíc. Šlo o peníze na propagaci, brání se starosta Prahy 6

DOKUMENT V ČLÁNKU. Kancelář městské části Prahy 6 měla zajistit PR články v lifestylových časopisech a výsledkem byl i rozhovor starosty Ondřeje Koláře z TOP 09 v erotickém časopise Playboy. Radnici přišel na 48 400 korun. Po interpelaci Antonína Nechvátala ze Strany zelených se starosta brání. "Neříkám, že je to správně, že se to takhle stalo, ale vyvodil jsem důsledky," uvedl pro Zpravodajský web Českého rozhlasu.

|Ondřej Klapal |Člověk

'Nahota je normální.' Americký Playboy po roční pauze vrací fotografie nahých žen

Na stránky americké verze časopisu Playboy se vrací nahota. Fotografie svlečených žen se znovu objeví už v příštím čísle, které ve Spojených státech vyjde v poslední únorový den. Playboy se rozhodl k nahotě vrátit jednoduše proto, že se domnívá, že vyhnání atraktivních svlečených žen z jeho stránek byla chyba. Na Twitteru to napsal kreativní ředitel Playboye Cooper Hefner, syn zakladatele nejslavnějšího pánského časopisu Hugha Hefnera.

Muslimská herečka se svlékla pro německý Playboy

|Milan Slezák, Mariana Zapotilová |Zprávy ze světa

Je jí pětadvacet let, živí se jako herečka a jak sama říká, je první Turkyní, která se dostala na obálku pánského časopisu Playboy. Zde figuruje s odhaleným ňadrem. O případu Sily Sahinové se teď hodně mluví a píše, a to zdaleka ne jenom v Německu, kde se herečka narodila a kde stále žije, ale třeba také v Británii či v Itálii.