Pohár České pošty

Pohár České pošty v textech na iROZHLASU

Sparta se v poháru s divizními Živanicemi trápila, ale jde dál. Postupuje i Baník

| ČTK, Marek Augustin |Fotbal

Fotbalisté Sparty postoupili do osmifinále Poháru České pošty, v němž se utkají s Příbramí. V divizních Živanicích se velký favorit dlouho trápil, nakonec ale vyhrál 3:1. Letenským hráčům nepomohli ani vlastní fanoušci, kteří svým chováním přerušili zápas a hrozilo i předčasné ukončení. Osmifinále si zahraje také Baník Ostrava, který vyřadil druholigový Frýdek Místek.

|Marek Augustin |Fotbal

Plzeň zvítězila v poháru nad Domažlicemi 3:0

Fotbalisté Viktorie Plzeň jsou na dobré cestě k postupu do čtvrtfinále Poháru České pošty. V prvním osmifinálovém duelu zvítězili na hřišti třetiligových Domažlic 3:0. Datum odvety zatím nebylo stanoveno, vítěz dvojutkání vyzve ve čtvrtfinále Jihlavu.

|Jiří Novák |Fotbal

Sparta v poháru vyřadila Znojmo a doplnila čtvrtfinalisty

Fotbalisté pražské Sparty postoupili přes Znojmo do čtvrtfinále Poháru České pošty. V dnešní odvetě na Letné zvítězili 2:1 a navázali na úvodní výhru 3:2 ve Znojmě. Vítězství ligového lídra zařídili svými góly záložníci Vacek a Dočkal, který se prosadil z penalty.

Ve čtvrtfinále poháru jsou Jablonec a Dukla, postup vydřela i Slavia

Fotbalový pohár České pošty zná další účastníky čtvrtfinále. Po Mladé Boleslavi dnes postoupili Jablonec, Dukla, a pražská Slavia. Obhájce triumfu zvítězil v odvetě na půdě druholigového Ústí nad Labem 2:0, Dukla po vysoké výhře doma vyhrála v Příbrami 2:1, a jediný gól Slavie z obou zápasů s Varnsdorfem dnes vstřelil Tomáš Mičola.

Mladá Boleslav porazila v úvodním pohárovém osmifinále Slovácko

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v úvodním osmifinále Poháru České pošty Slovácko 1:0, přestože doma odehráli skoro sedmdesát minut v oslabení po vyloučení stopera Johany. Těsný náskok do odvety zajistil finalistovi minulého ročníku už v první půli další obránce Smejkal.

|Jakub Marek |Fotbal

Fotbalisté Liberce a Baníku Ostrava vypadli z domácího poháru

Fotbalisté Baníku Ostrava a Liberce nestačili v Poháru České pošty na druholigové týmy. Baník prohrál v Ústí nad Labem 0:2 a Liberec v Praze podlehl Viktorii Žižkov po penaltách. Po devadesáti minutách skončilo utkání 2:2. Do osmifinále naopak postoupil ze 3. kola obhájce triumfu Jablonec. V Hradci Králové porazil lídra druhé ligy 1:0.