Prezidentský pohár

Prezidentský pohár v textech na iROZHLASU

|Nikola Šrámková |Hokej

Dočekalův hattrick zajistil Kometě šesté místo. Liberec je vítězem základní části

Přímý boj o šestou příčku zvládli v 51. kole Tipsport extraligy hokejisté Komety, když porazili Chomutov 3:1. Hattrick zaznamenal Martin Dočekal. Litvínov obsadil díky vítězství s Libercem 2:1 po nájezdech čtvrtou příčku. Bílí Tygři přesto obhájili Prezidentský pohár pro vítěze základní části. Mladá Boleslav si poradila s Třincem 5:1.

|Aleš Procházka, Jakub Kanta |Hokej

Kouč prvního Zlína Vlach: Na moravskou část se pověra o poháru nevztahuje

Jste pověrčiví? I tato otázka zazněla při tiskové konferenci věnované zítřejšímu startu play off hokejové extraligy. Adresována byla zástupcům Zlína, kteří přijeli do Prahy, aby převzali Prezidentský pohár za prvenství v základní části soutěže. Ještě předtím ale ředitel extraligy Josef Řezníček připomněl, co ho v uplynulých týdnech a měsících nejvíc potěšilo.

|Tereza Jelínková |Ostatní sporty

Prezidentský pohár získali počtvrté za sebou golfisté USA

Počtvrté za sebou ovládli golfisté Spojených států amerických Prezidentský pohár, který se hraje od roku 1994. O vítězství Američanů rozhodl pat někdejší světové jedničky Tigera Woodse na patnácté jamce. Nad mimoevropským ‚výběrem světa‘ vyhráli v Melbourne 19:15.