remíza

remíza v textech na iROZHLASU

|Jaroslav Plašil, David Nyč |Fotbal

Fotbalisté Plzně poprvé v sezoně nezvítězili, remízou ale příliš neztratili

Když se ve fotbale utkají dva nejlepší ligové týmy, ještě to neznamená, že budou předvádět ten nejhezčí fotbal. Čerstvým důkazem je utkání 5. kola Gambrinus ligy, ve kterém úřadující mistři remizovali s pražskou Spartou 0:0. Pro obhájce titulu z Plzně jde o první bodovou ztrátu v této sezoně, ale vzhledem k několika dalším okolnostem mohou i tento nerozhodný výsledek viktoriáni považovat za úspěch.

Bohemians 1905 remizovali se Slováckem, Liberec udělil Boleslavi lekci z produktivity

|Tereza Jelínková |Fotbal

V šestém kole Gambrinus ligy remizovali fotbalisté Bohemains 1905 se Slováckem 1:1, a nevyužili tak šance dotáhnout se na čelo prvoligové tabulky. Utkání začalo minutou ticha za tragicky zesnulé hokejisty Karla Rachůnka, Jana Marka a Josefa Vašíčka. Mladá Boleslav dostala na svém hřišti lekci z produktivity od Liberce, kterému podlehla 1:4.

Slavia remizovala v pátém kole GL s Mladou Boleslaví 1:1

Fotbalisté Slavie a Mladé Boleslavi se v předehrávce pátého kola Gamrbinus ligy rozešli smírně 1:1. Domácí přitom dlouho směřovali k vítězství, když od čtrnácté minuty vedli zásluhou Koreše, o vyrovnání se vlastním gólem postaral Pospěch.

Střetnutí Teplic se Slavií skončilo bez branek

Dohrávka čtvrtého kola Gambrinus ligy mezi Teplicemi a Slavií branku nepřineslo, mužstva se rozešla smírně. Sešívaní představili v utkání dvě letní posily – gólman Kamil Čontofalský a Milan Nitrianský. Obrana Teplic zase poprvé v nové sezoně ani jednou neinkasovala.