Robert Reichel

Kandidát na prezidenta Horáček představil poradce. Pomáhat mu bude Vašáryová, Reichel i Drábová

| ČTK |Zprávy z domova

Textaři Michalu Horáčkovi budou v prezidentské kampani a v případě volebního úspěchu i na Pražském hradě radit například slovenská politička a herečka Magda Vášáryová, předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová, právník Karel Eliáš, cyklista Leopold König či bývalý hokejový reprezentant Robert Reichel. V kampani budou pracovat bez nároku na honorář, oznámil Horáček.

|Pavel Petr, Tereza Jelínková |Hokej

Měl jsem strach o oči, směje se při vzpomínce na holení kníru v Naganu Lener

Olympijský triumf v Naganu se z paměti hokejových fanoušků v České republice nikdy nevytratí. Podobně jako okamžik z autobusu cestou na letiště v Naganu, kde o mužnou ozdobu přišel tehdejší asistent Ivana Hlinky Slavomír Lener. Současný generální manažer Českého svazu ledního hokeje si i po patnácti letech moc dobře pamatuje na prvopočátek sázky.

|Pavel Petr, Tereza Jelínková |Hokej

Málokde mají mladí lepší trénink než u nás, říká legenda Reichel

Mladí sportovci zpravidla vidí své vzory v těch starších a zkušenějších, výjimkou není ani lední hokej. Mnohé legendy se přitom po skončení aktivní kariéry věnují právě práci s mládeží, jako třeba olympijský vítěz z Nagana a trojnásobný mistr světa Robert Reichel, který působí jako trenér mladších dorostenců litvínovské Vervy a působí také u reprezentační šestnáctky. A samozřejmě sleduje, jakým směrem se mládežnický hokej u nás ubírá.