Šafářová

Šafářová v textech na iROZHLASU

| ČTK, dab |Tenis

Kvitová se utká s Šarapovovou o finále Turnaje mistryň. Pomohla jí Šafářová

Petra Kvitová ve svém posledním zápase základní skupiny Turnaje mistryň v Singapuru podlehla Španělce Garbiňe Muguruzaové ve třech setech. Přesto postoupila do sobotního semifinále, ve kterém se utká s Ruskou Marií Šarapovovou. V následujícím zápase totiž Lucie Šafářová zdolala Němku Angelique Kerberovou 2:0 na sety a krajance pomohla ke druhému místu v Bílé skupině. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Muguruzaová a Polka Agnieszka Radwaňská.

| ČTK |Tenis

Šafářovou vyřadila z turnaje Prague Open Smitková, vyhrála 2:1 na sety

Turnajová dvojka Lucie Šafářová skončila na turnaji J&T Banka Prague Open hned v 1. kole. Na antuce pražské Sparty ve Stromovce dnes prohrála s krajankou Terezou Smitkovou po boji 3:6, 6:2 a 4:6. Soupeřkou 65. hráčky světa Smitkové v boji o čtvrtfinále bude ještě dnes odpoledne další Češka Lucie Hradecká, která zdolala Rusku Anastasii Pavljučenkovovou 6:1 a 7:5.

Lucie Šafářová si na Australian Open zahraje finále čtyřhry

|Jaroslav Plašil, Simona Bartošová |Tenis

Lucie Šafářová si na tenisovém Australian Open v Melbourne zahraje finále ženské čtyřhry, nastoupí ve dvojici s Mattekovou-Sandsovou. Česko-americký pár do boje o titul poslala výhra nad Němkami Goergesovou a Grönefeldovou, které kvůli zdravotním potížím prvně jmenované za nepříznivého stavu 0:6 utkání vzdaly.

|Štěpán Pokorný |Tenis

Šafářová je v semifinále Wimbledonu, Česká republika má jistou finalistku

Lucie Šafářová potvrdila skvělou formu a postoupila do semifinále Wimbledonu. Svůj zatím nejlepší grandslamový výsledek vybojovala díky vítězství nad Ruskou Makarovovou po setech 6:3 a 6:1. Česká republika tak má jistou finalistku nejslavnějšího turnaje, protože Šafářová se v semifinále utká s vítězkou duelu mezi krajankami Kvitovou a Záhlavovou-Strýcovou.

|Michal Jurman |Tenis

Berdych se Šafářovou vstoupili úspěšně do turnaje v Římě

Tomáš Berdych i jeho přítelkyně Lucie Šafářová zvládli úspěšně vstup do tenisového turnaje v Římě. Berdych jako sedmý nasazený hráč porazil Argentince Monaka dvakrát 6:2 a postoupil do 3. kola. Šáfářová pak po výhře nad nejstarší hráčkou okruhu WTA, čtyřicetiletou Japonkou Dateovou-Krummovou, slaví postup do 2. kola.