San Antonio

San Antonio v textech na iROZHLASU

|Jakub Kanta |Ostatní sporty

San Antonio porazilo v úvodním horkém finále NBA Miami

Basketbalisté San Antonia připravili v úvodním finále NBA Miami v domácí hale peklo a ujali se vedení v sérii 1:0. Při jejich výhře 110:95 totiž v AT&T Center nefungovala klimatizace, pod střechou haly tak teplota přesáhla 31°C. I proto sledoval rozhodující nápor domácích pouze z lavičky kvůli křečím Lebron James.

|Jakub Marek |Ostatní sporty

V prvním finále basketbalové NBA vyhrálo San Antonio v Miami

Basketbalisté San Antonia vstoupili vítězně do finále NBA. Úřadující šampiony z Miami porazili na jeho palubovce 92:88 především díky výkonu v poslední čtvrtině. Nejlepším střelcem utkání byl francouzský rozehrávač Spurs Tony Paker, autor 21 bodů. Nejhorší zápas v letošním play-off odehrál LeBron James, který si připsal 18 bodů.

|Tereza Jelínková |Ostatní sporty

Basketbalisté San Antonia vyřadili LA Clippers z play-off NBA

Basketbalisté San Antonia jsou prvními finalisty Západní konference NBA. Svého soupeře Los Angeles Clippers porazili v sérii 4:0 na zápasy, když rozhodující vítězství přidali ve včerejším zápase na palubovce soupeře, kde vyhráli 102:99. Ve finále narazí na lepšího z dvojice Oklahoma – Los Angeles Lakers.

Basketbalisté San Antonia se v NBA na postup do 2. kole play-off moc nenadřeli

Pouhé čtyři zápasy stačily basketbalistům San Antonia k postupu do 2. kola play-off NBA, Utah dnes porazili 87:81 a celou sérii opanovali 4:0. Spurs nezopakovali loňskou blamáž, kdy jako první tým západu se z vyřazovacích bojů pakovali hned v prvním kole. O jejich soupeři se teprve rozhodne. Los Angeles Clippers totiž nad Memphise vyhráli 101:97 po prodloužení a vedou v sérii 3:1.

Vítěznou sérii San Antonia v NBA důrazně ukončil Portland

Basketbalisté Portlandu velmi důrazně utnuli v NBA vítěznou šňůru San Antonia, která trvala jedenáct utkání, když na domácí palubovce porazili suverénně posledních kol 137:97. Vítěznou sérii naopak protáhlo na sedm zápasů Miami, které zvítězilo nad Sacramentem 120:108.