Slovácko

Slavia udolala Karvinou a drží se v kontaktu s Plzní. Bohemians vyhráli po deseti kolech

| ČTK, NŠ . |Fotbal

Fotbalisté Slavie vydřeli ve 23. kole první ligy výhru 2:1 na hřišti Karviné a udrželi se tak v jednobodovém kontaktu s lídrem tabulky Plzní. Bohemians Praha 1905 v premiéře pod trenérem Martinem Haškem porazili v záchranářském souboji Jihlavu 1:0 a ukončili tak desetikolovou sérii bez vítězství. Slovácko vyhrálo doma 1:0 nad poslední Příbramí a Teplice porazily Liberec 3:1 a bodovaly pošesté z posledních sedmi zápasů.

|Jakub Knoll |Fotbal

Fotbalisté Slovácka otočili zápas na Dukle. Příbram veze bod z Mladé Boleslavi

Fotbalisté Slovácka otočili zápas 16. kola ePojisteni.cz ligy s domácí Duklou a po vítězství 3:2 zakončili podzimní část výhrou. Dukla sice ještě na začátku 80. minuty vedla 2:1, ale poté hosté dvěma brankami v rozmezí dvou minut zvrátili vývoj utkání ve svůj prospěch. Překvapivou remízou 2:2 pak skončil duel domácí Mladé Boleslavi s Příbramí.

|Jan Kaliba, Radek Šamša |Fotbal

Na jaře v Evropské lize sparťanský brankář David Bičík zavinil gól na hřišti Villarrealu, když na začátku zápasu při odkopu trefil dotírajícího útočníka. V prvním kole nového ročníku fotbalové ePojištění ligy se na podobnou situaci díval přes celé hřiště. Sparta i díky ní vyhrála na Letné nad Slováckem 3:2, a porážka o jeden gól tak bude budit ze spaní hlavně Milana Heču.

Fotbalisté Jablonce porazili Slovácko. Slavia s Teplicemi pouze remizovala

Čtyřmi zápasy dnes pokračovalo 26. kolo fotbalové Synot ligy. Z výhry 3:1 se těší fotbalisté Jablonce, kteří doma poměrně jednoznačně porazili Slovácko. Venku naopak vyhráli hráči Bohemians 1905 a Liberce. Dnešní program pak uzavřel večerní duel mezi Slavii a Teplicemi, ve kterém došlo na dělbu bodů.

Plzeň otočila zápas ve Zlíně a vyhrála potřinácté v řadě. Boleslav a Slavia doma získaly pouze bod

Šesti zápasy dnes pokračoval program 24. kola fotbalové Synot Ligy. V zápasech hraných od 17.00 se z výher radovali hráči Ostravy, Liberece a Jihlavy, zatímco Slavia remizovala s Jabloncem. Body si překvapivě dělily po dramatickém průběhu i Mladá Boleslav s Duklou. Ztratit mohla i Plzeň, která po poločase prohrávala ve Zlíně. Ve druhé půli však vývoj večerního zápasu otočila a oslavila 13. ligovou výhru v řadě.

Fotbalisté Slovácka porazili Teplice a ukončili sérii zápasů bez výhry

| ČTK |Fotbal

Fotbalisté Slovácka porazili v předehrávce 16. kola první ligy Teplice 4:2 a po pěti zápasech, z nichž získali pouze bod, se dočkali vítězství. Dvě brankami se na výhře podílel Jaroslav Diviš, další góly přidali Jiří Valenta z penalty a Veliče Šumulikoski. Slovácko se v tabulce posunulo na deváté místo. Naopak Teplice, za které dvakrát skóroval Jakub Hora, čekají na vítězství už pět zápasů.

|Marek Augustin |Fotbal

Zlín poprvé v sezoně prohrál doma, nestačil na Slavii. Mladá Boleslav zvládla přestřelku s Teplicemi

Fotbalisté Slavie vyhráli jako první tým v této sezóně na hřišti nováčka ze Zlína a v Synot lize jsou díky vítězství 2:0 po neúplném sedmém kole pátí o bod za svým dnešním soupeřem. Na třetí místo vystoupal Jablonec, který veze výhru 2:1 ze stadionu poslední Ostravy. V dalších sobotních duelech porazilo Brno Slovácko 2:0 a Mladá Boleslav Teplice 4:3.

Slavie remizovala s Mladou Boleslaví. Ligový nováček Zlín přidal další výhru, porazil Brno

Už čtyři výhry mají po návratu do nejvyšší domácí ligové soutěže na svém kontě fotbalisté Zlína. Vítězství 2:1 nad Brnem jim zajistila proměněná penalta v 91. minutě, ke které se postavil autor obou branek domácích Lukáš Železník. Stejným rozdílem skončil i duel na Slovácku, kde uspěl Liberec a díky lepšímu skóre přeskočil v tabulce právě druhý Zlín. Remízu 1:1 uhrála na Slavii Mladá Boleslav.

Fotbalisté Jablonce dotírají na druhou Spartu, porazili Příbram. Vyhrály i Slovácko a Jihlava

Fotbalisté Jablonce se minimálně na pár hodin přiblížili druhé Spartě na rozdíl jednoho bodu. Severočeši si totiž v 21. kole Synot ligy poradili s Příbramí 2:0. Letenští ale můžou náskok získat zpět už dnes večer, kdy od 20.15 hostí Teplice. V dalších duelech porazilo Slovácko České Budějovice 3:1 a Jihlava Hradec Králové 2:0.

Ve čtvrtfinále Poháru FAČR vyzve Sparta Jablonec a Plzeň Teplice

|Jakub Kanta |Fotbal

Fotbalový internacionál Antonín Panenka dnes vylosoval složení čtvrtfinálových dvojic Poháru FAČR. Vedoucí celek ligy Plzeň čeká pikantní souboj s Teplicemi, se kterými v podzimním přestupním termínu dohodl už dva transfery. Přesto se nejzajímavější utkání budou hrát zřejmě jinde a obstará je druhá Sparta se třetím Jabloncem.

|Tomáš Kohout, David Kalvas, Jan Kaliba, David Nyč - NEPOUŽÍVAT |Fotbal

Střelci se ve fotbalové Synot lize činí, dva góly padly jen na Slavii

Střeleckou sobotou pokračuje 11. Kolo fotbalové Synot ligy. Ve třech utkáních padly více než čtyři góly, brankově podprůměrný byl jen duel v Edenu. Slavia remizovala s Jabloncem 1:1, Teplice porazili Bohemians 1902 4:1, Liberec se rozešel se Slováckem po remíze 2:2 a zápas Hradce Králové s Českými Budějovicemi skončil přestřelkou 2:3.