Slovácko

| ČTK, NŠ . |Fotbal

Slavia udolala Karvinou a drží se v kontaktu s Plzní. Bohemians vyhráli po deseti kolech

Fotbalisté Slavie vydřeli ve 23. kole první ligy výhru 2:1 na hřišti Karviné a udrželi se tak v jednobodovém kontaktu s lídrem tabulky Plzní. Bohemians Praha 1905 v premiéře pod trenérem Martinem Haškem porazili v záchranářském souboji Jihlavu 1:0 a ukončili tak desetikolovou sérii bez vítězství. Slovácko vyhrálo doma 1:0 nad poslední Příbramí a Teplice porazily Liberec 3:1 a bodovaly pošesté z posledních sedmi zápasů.

|Jakub Knoll |Fotbal

Fotbalisté Slovácka otočili zápas na Dukle. Příbram veze bod z Mladé Boleslavi

Fotbalisté Slovácka otočili zápas 16. kola ePojisteni.cz ligy s domácí Duklou a po vítězství 3:2 zakončili podzimní část výhrou. Dukla sice ještě na začátku 80. minuty vedla 2:1, ale poté hosté dvěma brankami v rozmezí dvou minut zvrátili vývoj utkání ve svůj prospěch. Překvapivou remízou 2:2 pak skončil duel domácí Mladé Boleslavi s Příbramí.

|Jan Kaliba, Radek Šamša |Fotbal

Na jaře v Evropské lize sparťanský brankář David Bičík zavinil gól na hřišti Villarrealu, když na začátku zápasu při odkopu trefil dotírajícího útočníka. V prvním kole nového ročníku fotbalové ePojištění ligy se na podobnou situaci díval přes celé hřiště. Sparta i díky ní vyhrála na Letné nad Slováckem 3:2, a porážka o jeden gól tak bude budit ze spaní hlavně Milana Heču.

Fotbalisté Jablonce porazili Slovácko. Slavia s Teplicemi pouze remizovala

Čtyřmi zápasy dnes pokračovalo 26. kolo fotbalové Synot ligy. Z výhry 3:1 se těší fotbalisté Jablonce, kteří doma poměrně jednoznačně porazili Slovácko. Venku naopak vyhráli hráči Bohemians 1905 a Liberce. Dnešní program pak uzavřel večerní duel mezi Slavii a Teplicemi, ve kterém došlo na dělbu bodů.

Plzeň otočila zápas ve Zlíně a vyhrála potřinácté v řadě. Boleslav a Slavia doma získaly pouze bod

Šesti zápasy dnes pokračoval program 24. kola fotbalové Synot Ligy. V zápasech hraných od 17.00 se z výher radovali hráči Ostravy, Liberece a Jihlavy, zatímco Slavia remizovala s Jabloncem. Body si překvapivě dělily po dramatickém průběhu i Mladá Boleslav s Duklou. Ztratit mohla i Plzeň, která po poločase prohrávala ve Zlíně. Ve druhé půli však vývoj večerního zápasu otočila a oslavila 13. ligovou výhru v řadě.

| ČTK |Fotbal

Fotbalisté Slovácka porazili Teplice a ukončili sérii zápasů bez výhry

Fotbalisté Slovácka porazili v předehrávce 16. kola první ligy Teplice 4:2 a po pěti zápasech, z nichž získali pouze bod, se dočkali vítězství. Dvě brankami se na výhře podílel Jaroslav Diviš, další góly přidali Jiří Valenta z penalty a Veliče Šumulikoski. Slovácko se v tabulce posunulo na deváté místo. Naopak Teplice, za které dvakrát skóroval Jakub Hora, čekají na vítězství už pět zápasů.

|Marek Augustin |Fotbal

Zlín poprvé v sezoně prohrál doma, nestačil na Slavii. Mladá Boleslav zvládla přestřelku s Teplicemi

Fotbalisté Slavie vyhráli jako první tým v této sezóně na hřišti nováčka ze Zlína a v Synot lize jsou díky vítězství 2:0 po neúplném sedmém kole pátí o bod za svým dnešním soupeřem. Na třetí místo vystoupal Jablonec, který veze výhru 2:1 ze stadionu poslední Ostravy. V dalších sobotních duelech porazilo Brno Slovácko 2:0 a Mladá Boleslav Teplice 4:3.

Slavie remizovala s Mladou Boleslaví. Ligový nováček Zlín přidal další výhru, porazil Brno

Už čtyři výhry mají po návratu do nejvyšší domácí ligové soutěže na svém kontě fotbalisté Zlína. Vítězství 2:1 nad Brnem jim zajistila proměněná penalta v 91. minutě, ke které se postavil autor obou branek domácích Lukáš Železník. Stejným rozdílem skončil i duel na Slovácku, kde uspěl Liberec a díky lepšímu skóre přeskočil v tabulce právě druhý Zlín. Remízu 1:1 uhrála na Slavii Mladá Boleslav.

Fotbalisté Jablonce dotírají na druhou Spartu, porazili Příbram. Vyhrály i Slovácko a Jihlava

Fotbalisté Jablonce se minimálně na pár hodin přiblížili druhé Spartě na rozdíl jednoho bodu. Severočeši si totiž v 21. kole Synot ligy poradili s Příbramí 2:0. Letenští ale můžou náskok získat zpět už dnes večer, kdy od 20.15 hostí Teplice. V dalších duelech porazilo Slovácko České Budějovice 3:1 a Jihlava Hradec Králové 2:0.

|Jakub Kanta |Fotbal

Ve čtvrtfinále Poháru FAČR vyzve Sparta Jablonec a Plzeň Teplice

Fotbalový internacionál Antonín Panenka dnes vylosoval složení čtvrtfinálových dvojic Poháru FAČR. Vedoucí celek ligy Plzeň čeká pikantní souboj s Teplicemi, se kterými v podzimním přestupním termínu dohodl už dva transfery. Přesto se nejzajímavější utkání budou hrát zřejmě jinde a obstará je druhá Sparta se třetím Jabloncem.

Střelci se ve fotbalové Synot lize činí, dva góly padly jen na Slavii

|Tomáš Kohout, David Kalvas, Jan Kaliba, David Nyč - NEPOUŽÍVAT |Fotbal

Střeleckou sobotou pokračuje 11. Kolo fotbalové Synot ligy. Ve třech utkáních padly více než čtyři góly, brankově podprůměrný byl jen duel v Edenu. Slavia remizovala s Jabloncem 1:1, Teplice porazili Bohemians 1902 4:1, Liberec se rozešel se Slováckem po remíze 2:2 a zápas Hradce Králové s Českými Budějovicemi skončil přestřelkou 2:3.