sport

| ČTK |Fotbal

Posledním semifinalistou Mol Cupu je Slavia. Sešívaní dali Karviné pět gólů

Fotbalisté Slavie i v obměněné sestavě přestříleli Karvinou 5:2 a stali se posledními semifinalisty domácího poháru MOL Cupu. Za druhý tým ligové tabulky se ve čtvrtfinále postupně trefili Michal Frydrych, Bosňan Jasmin Ščuk, Turkmén Ruslan Mingazov, Stanislav Tecl a Jan Bořil, hosté se prosadili díky gólu Tomáše Wágnera a vlastní brance Michaela Lüftnera. Ligovému nováčkovi z Karviné nevyšla odveta za sobotní porážku od Slavie 1:2 v nejvyšší soutěži.

| ČTK |Hokej

Hokejisté zvládli první přípravný zápas na MS, Norsko porazili 4:0

Čeští hokejisté porazili v prvním přípravném zápase před květnovým mistrovstvím světa Norsko 4:0. Duel seriálu Euro Hockey Challenge rozhodli v Chomutově ve druhé třetině, ve které vstřelili v rozmezí necelých deseti minut všechny čtyři branky. Dvakrát se mezi střelce zapsal útočník Lukáš Kašpar, čisté konto udržel Pavel Francouz.