Tomáš Fleischmann

Tomáš Fleischmann v textech na iROZHLASU

Fleischmann přispěl gólem k výhře Chicaga. Klub je v play-off poosmé v řadě

| ČTK, Štěpán Pokorný |Hokej

Hokejisté Chicaga i díky gólu Tomáše Fleischmanna zvítězili v nedělním utkání NHL ve Vancouveru 3:2 a zajistili si účast v play-off. Blackhawks s Fleischmannem a Michalem Rozsívalem tak nebudou chybět ve vyřazovacích bojích poosmé za sebou, třikrát za uplynulých šest let došli až k zisku Stanleyova poháru. Play-off NHL začíná 13. dubna.

|Vojtěch Man |Hokej

Jágr v produktivitě dorovnal Howea, skórovali Hertl, Palát a Fleischmann

Detroitská legenda Gordie Howe je na třetím místě historického bodování NHL už jen díky většímu počtu vstřelených branek. V noci ho totiž dorovnal 1850. bodem v kariéře Jaromír Jágr. Jeho Florida ale prohrála v Coloradu 2:3. Góly při vítězstvích si připsali Tomáš Hertl a Ondřej Palát. Tomáš Fleischmann naopak pouze zmírnil porážku Chicaga.

|Stanislav Zbyněk |Hokej

Jágr v NHL opět řádil, Mrázek vychytal Vancouver a ještě přihrál na vítězný gól

Jaromír Jágr se gólem a asistencí podílel na vítězství Floridy na ledě Dallasu. Petr Mrázek pochytal 30 střel ve Vancouveru a mohl po návratu do branky slavit vítězství Detroitu v prodloužení. V pěti utkáních po sobě bodoval Tomáš Plekanec, a stejně jako Jágr má na kontě deset kanadských bodů. Z dalších Čechů bodovali Fleischmann a Hertl.

Sekáč poprvé skóroval za Anaheim, Palát má dvě asistence

Hokejista Jiří Sekáč se poprvé po výměně do Anaheimu v dresu Ducks střelecky prosadil. Po nahrávce Tomáše Fleischmanna otevřel skóre zápasu s Coloradem a připsal si i přihrávku. K výhře Tampy nad Detroitem přispěl dvěma asistencemi Ondřej Palát.

|Marek Augustin |Hokej

Jágr přihrál na dva góly Devils. Fleischmann a Plekanec v úterý skórovali

Hokejista Jaromír Jágr si do kanadského bodování NHL připsal další dvě asistence. Svými přihrávkami pomohl New Jersey k výhře 3:1 nad Minnesotou. Střelecky se v úterním programu zámořské soutěže prosadili dva čeští hráči. Tomáš Fleischmann dal poslední gól Floridy při vítězství nad San José 4:1. Tomáš Plekanec při power play Winnipegu upravil na konečných 3:0 pro Montreal.

|Michal Jurman |Hokej

NHL: Fleischmann pomohl Floridě k výhře v Detroitu

Český hokejový útočník Tomáš Fleischmann se v NHL podílel jednou asistencí na úspěšném obratu Floridy, která zvítězila v Detroitu 5:4 po samostatných nájezdech. Po zblokované střele kopřivnického rodáka snižoval pět minut před koncem řádné hrací doby na 3:4 gólem do odkryté branky Drew Shore, na něhož o chvíli později v oslabení navázal Brad Boyes. Nájezdy rozhodl ve prospěch Floridy Nick Bjugstad.

|David Nyč |Hokej

Fleischmann se v NHL konečně prosadil, dařilo se také Hemskému s Palátem

Český útočník Tomáš Fleischmann v NHL protrhl střelecké trápení a po více než měsíci zažívá gólovou radost. K přesné trefě navíc přidal jednu asistenci, a pomohl tak Floridě k vítězství 5:2 nad Winnipegem s Ondřejem Pavelcem v bráně. Dvoubodový večer zažili ve čtvrtečních duelech také Aleš Hemský s Ondřejem Palátem.

|Tereza Jelínková |Hokej

Martínek při letošní premiéře v NHL pomohl k výhře NY Islanders

Český hokejista Radek Martinek přispěl při své premiéře v letošním ročníku zámořské NHL dvěma asistencemi k výhře New Yorku Islanders 4:3 nad Pittsburghem. Islanders museli v zápase na domácí dvakrát dotahovat, rozhodující branku dal v předposlední minutě Bailey.