Tomáš Wagner

Tomáš Wagner v textech na iROZHLASU

|Jan Kaliba, Tereza Jelínková |Fotbal

Smutný nebudu, vyrovnal se s rolí ‚obětního beránka‘ Wágner

Fotbalový zápas trvá 90 minut, ale někdy se poštěstí, že hráči stačí jenom zlomek této doby, aby získal pocit dobře odvedené práce. Tomáš Wágner si to ověřil v odvetě druhého předkola Ligy mistrů proti v Sarajevu proti tamnímu Željezničaru. Plzeňský útočník úvodní brankou hned na začátku utkání nasměroval svůj tým k vítězství 2:1 a tím i k postupu. A už ve 25. minutě z hlučné scény olympijského stadionu odešel.

|David Nyč |Fotbal

Příbramský Wagner sestřelil Slavii, Plzeň bodově odskočila Spartě

Fotbalisté Příbrami si připsali důležité vítězství v boji o záchranu v nejvyšší soutěži. V sobotním utkání pětadvacátého kola porazil tým Františka Straky Slavii 2:0 a má tak šestibodový náskok na sestupové pozice. V dalším zápase zvítězila Plzeň na hřišti Jablonce. Viktoria se tak vrací na první místo ligové tabulky, ve které má po včerejším zaváhání Sparty dvoubodový náskok.