Vladimír Táborský

|Tomáš Pavlíček, Tereza Jelínková |Fotbal

Máme možnost napravit českému fotbalu reputaci, říká Táborský

Čeští fotbalisté si popáté za sebou zahrají na mistrovství Evropy. V baráži o účast na Euro 2012 vyřadili tým Černé Hory. Po páteční výhře v Praze 2:0 zvítězili také v odvetě v Podgorici, tentokrát gólem Petra Jiráčka 1:0. Češi se tak mohou těšit na los základních skupin, který je na programu druhého prosince v Kyjevě. Evropský šampionát se hraje v červnu v Polsku a na Ukrajině. Fotbalovou baráž zhodnotil moderátor Tomáš Pavlíček s expertem Vladimírem Táborským.

|Tereza Jelínková, Petr Král |Fotbal

Vyloučení Čišovského bylo přísné, ale podle pravidel, říká Táborský

Fotbalisté Viktorie Plzeň mají v Lize mistrů za sebou dvojzápas s nejlepším klubem světa - Barcelonou. Ani v jednom případě se senzace nekonala - po prohře 0:2 na Nou Campu prohrála Plzeň i v pražském Edenu, tentokrát 0:4. Ani v jednom duelu neudělal český mistr ostudu, ve včerejším duelu hrál až do 22. minuty s Barcelonou vyrovnanou partii. Utkání zhodnotil v rozhovoru s moderátorem Petrem Králem fotbalový expert Vladimír Táborský.

|Tomáš Pancíř, Tereza Jelínková |Fotbal

Nominace není překvapením, hodnotí fotbalový internacionál Táborský

Bez větších překvapení se obešla nominace české fotbalové reprezentace na důležitou kvalifikaci ve Skotsku. Chybí zraněný brankář Petr Čech, kterého nahradí jeden z trojice Laštůvka, Drobný, Hruška, ve výběru naopak figuruje uzdravený kapitán Tomáš Rosický nebo nováček Petr Jiráček, jeden ze čtveřice hráčů Plzně. O názor na tým trenéra Michala Bílka požádal Radiožurnál internacionála Vladimíra Táborského.