Závadová

Závadová v textech na iROZHLASU

| ČTK |Ostatní sporty

Závadová na úvod ME skončila v polohovce na 400 metrů sedmá. Baumrtová je ve finále

Plavkyně Barbora Závadová obsadila na mistrovství Evropy v Londýně sedmé místo v polohovém závodu na 400 metrů. Průměrným časem 4:43,11 minuty neobhájila čtvrtou pozici z předloňského šampionátu v Berlíně. Vyhrála podle očekávání Katinka Hosszúová z Maďarska (4:30,90). Finálovou účast si dnes zajistila i Simona Baumrtová v šestém nejrychlejším času 2:11,26 na trati 200 metrů znak. O medaile poplave v úterý.

|Štěpán Pokorný, Michal Jurman |Ostatní sporty

Plavkyně Závadová 15. místo při premiéře na OH obrečela

V olympijském Aquatics Centre začaly také soutěže plavců. Do nich dnes zasáhl jediný český zástupce. Barbora Závadová v polohovém závodě nenaplnila očekávání, která do ní, jako do největší české naděje, byla vkládána. V závodě, ve kterém se chtěla bít o postup do finálové osmičky, skončila nakonec patnáctá a premiéra pod pěti olympijskými kruhy jí tak rázem jak se patří zhořkla.