Na některých nových pumpách Benzina CCS kartou nezaplatíte, firmy se nedohodly na spolupráci

V posledních měsících vznikající benzinové pumpy společnosti Benzina nepřijímají palivové karty CCS. Společnosti se totiž nedohodly, a tak řidiči alespoň prozatím musejí použít jinou kartu nebo zaplatit hotově.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

čerpací stanice Benzina | Foto: Marián Vojtek

„Kdybych to nedal ze svého, tak si myslím, že bude problém,“ říká pan Vojtěch, který jel tankovat se služebním autem k jedné z nových čerpacích stanic Benzina v Pardubickém kraji a nemožnost zaplatit kartou CCS ho nepříjemně překvapila.

CCS karty nepřijímají například nové čerpací stanice Benzina v Pardubicích a Chrudimi. Je to jasně napsané na cedulích a potvrdila to i obsluha. Obě stanice dříve patřily rakouské společnosti OMV.

Cena pohonných hmot klesla. Zlevňování by mohlo pokračovat i v příštím týdnu

Číst článek

„Na nově otevřených čerpacích stanicích Benzina karty CCS nejsou akceptovány, protože mezi oběma společnostmi nedošlo k dohodě ohledně podmínek rozšíření vzájemné spolupráce. Nicméně jednání nadále probíhají,“ řekl Českému rozhlasu mluvčí společnosti Unipetrol Mikuláš Duda.

Problémy s nepřijímáním CCS karet se netýkají všech čerpacích stanic společnosti Benzina, ale jenom pump, které vznikly v posledních několika měsících.

„Zda zákazník na konkrétní čerpací stanici může zaplatit některou z partnerských karet, si může ověřit na internetových stránkách společnosti a informaci také dostane na každé čerpací stanici,“ dodal mluvčí Unipetrolu Mikuláš Duda.

Josef Ženatý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme