Clintonová a Trump se v noci střetnou v posledním prezidentském duelu. Připravujeme online

V noci ze středy na čtvrtek se ve třetí a závěrečné prezidentské debatě utkají dva hlavní kandidáti na post prezident Spojených států. Po několika obviněních Donalda Trumpa ze sexuálního obtěžování má před diskusí v průzkumech výrazně navrch Hillary Clintonová.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

První debata prezidentských kandidátů Clintonové a Trumpa | Zdroj: Reuters

Přesně tři týdny před volbami čeká americké prezidentské kandidáty závěrečná televizní debata. Hillary Clintonová i Donald Trump se snaží vylepšit svoji pozici u nerozhodnutých voličů v klíčových státech. Podle aktuálních průzkumů má náskok kandidátka demokratů.

Duel na půdě Nevadské univerzity v Las Vegas odstartuje závěrečnou fázi prezidentské kampaně, která vyvrcholí volbami 8. listopadu. Zatímco Clintonová čelí otázkám ohledně své kampaně v souvislosti s únikem citlivých e-mailů šéfa svého volebního týmu, republikán Trump se snaží překonat propad po sérii stížností na nevhodné chování k ženám.

Zničení Země meteoritem by bylo lepší než vítězství Trumpa či Clintonové, myslí si mladí Američané

Číst článek

Prezident Barack Obama ho mezitím kritizoval za výroky o údajném zmanipulování voleb. Trumpovy stížnosti označil za pokus o diskreditaci voleb ještě před samotným hlasováním a za bezprecedentní postup pro prezidentského kandidáta.

Prezidentskou debatu v noci ze středy na čtvrtek živě přinese Radiožurnál a ČRo Plus. V online přenosu ji budete moci sledovat také na Zpravodajském webu Českého rozhlasu.

Lenka Kabrhelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme