Clintonová a Trump se v noci střetnou v posledním prezidentském duelu. Připravujeme online

V noci ze středy na čtvrtek se ve třetí a závěrečné prezidentské debatě utkají dva hlavní kandidáti na post prezident Spojených států. Po několika obviněních Donalda Trumpa ze sexuálního obtěžování má před diskusí v průzkumech výrazně navrch Hillary Clintonová.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

První debata prezidentských kandidátů Clintonové a Trumpa | Foto: Reuters

Přesně tři týdny před volbami čeká americké prezidentské kandidáty závěrečná televizní debata. Hillary Clintonová i Donald Trump se snaží vylepšit svoji pozici u nerozhodnutých voličů v klíčových státech. Podle aktuálních průzkumů má náskok kandidátka demokratů.

Duel na půdě Nevadské univerzity v Las Vegas odstartuje závěrečnou fázi prezidentské kampaně, která vyvrcholí volbami 8. listopadu. Zatímco Clintonová čelí otázkám ohledně své kampaně v souvislosti s únikem citlivých e-mailů šéfa svého volebního týmu, republikán Trump se snaží překonat propad po sérii stížností na nevhodné chování k ženám.

Zničení Země meteoritem by bylo lepší než vítězství Trumpa či Clintonové, myslí si mladí Američané

Číst článek

Prezident Barack Obama ho mezitím kritizoval za výroky o údajném zmanipulování voleb. Trumpovy stížnosti označil za pokus o diskreditaci voleb ještě před samotným hlasováním a za bezprecedentní postup pro prezidentského kandidáta.

Prezidentskou debatu v noci ze středy na čtvrtek živě přinese Radiožurnál a ČRo Plus. V online přenosu ji budete moci sledovat také na Zpravodajském webu Českého rozhlasu.

Lenka Kabrhelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme