Kim Kardashianovou přepadli v Paříži. Kanye West kvůli tomu ukončil koncert

Americkou celebritu Kim Kardashianovou údajně přepadli dva muži v Paříži. Neznámí útočníci ji podle policie napadli v její luxusní rezidenci a ohrožovali ji střelnou zbraní. Manžel Kardashianové, rapper Kanye West kvůli tomu předčasně ukončil vystoupení v New Yorku, aby se ujistil, že je jeho rodina v bezpečí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kim Kardashian | Foto: Reuters

Mluvčí Kim Kardashianové televizi potvrdila, že celebritu přepadli dva muži v hotelovém pokoji oblečení v policejních uniformách a ohrožovali ji údajně střelnou zbraní. Kardashianová podle její mluvčí z incidentu vyvázla bez zranění, jen otřesená. Do Paříže přijela se svou matkou a sestrami na každoroční týden módy.

Kanye West zrovna koncertoval v New Yorku, když se o přepadení své ženy dozvěděl. Řekl publiku, že se omlouvá, ale že jde o případ rodinné pohotovosti, a koncert ukončil o dvacet minut dřív. Kanyer West získal v minulosti za svou tvorbu řadu ocenění.

Kim Kardashian se proslavila účinkováním v reality show a později svými aktivitami na sociálních sítích. Proslula mimo jiné tím, že si detailně fotí jisté části těla.

Pavlína Nečásková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme