Magnát Larry Flynt nabízí milion za nahrávku, která usvědčí Donalda Trumpa

Mediální magnát Larry Flynt nabízí milion dolarů za obscénní materiály usvědčující amerického prezidentského kandidáta Donalda Trumpa. Čest amerických žen se tak rozhodl hájit známý vydavatel erotických časopisů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Donald Trump | Zdroj: Reuters

Larry Flynt nabízí své peníze za video nebo audionahrávku, která by usvědčovala republikánského kandidáta z nelegální činnosti nebo z nevybíravého chování vůči ženám.

Je to reakce na nedávno odhalenou nahrávku. Na té se Donald Trump v televizním pořadu Today chlubí, že zneužívá své moci k sexuálnímu nátlaku na ženy. Kandidující republikán situaci zlehčuje s tím, že to bylo jen takové chlapské tlachání.

Obvinění ze sexuálního obtěžování, která se pak objevila, jsou podle Trumpa vymyšlené zákeřné lži. „Tyto události se nikdy nestaly,“ hájí se Trump. Larry Flynt chce ale dokázat, že to je pravda.

Přehrát

00:00 / 00:00

Larry Flynt prohlásil, že zaplatí za video nebo audio nahrávku usvědčující Donalda Trumpa z nelegální činnosti.

Magnát o sobě zároveň prohlašuje, že ženy obdivuje. Ve svých časopisech a filmech je prý oslavuje. Prohlášení Donalda Trumpa zároveň označil za nechutná.

Trumpova nahrávka o ženách má první oběť. Stála místo Bushova synovce

Číst článek

Flynt nekritizuje Trumpa poprvé. Už dříve ho označoval za národní ostudu a notorického lháře. Navíc už mnohokrát v minulosti podobným způsobem nabízel milion dolarů. Například za usvědčení konzervativních republikánských zákonodárců z nevěry.

Ondřej Himmer Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme