Špatný týden United Airlines pokračuje. Pasažéra bodnul v letadle škorpion

Tento týden byl pro americké aerolinky United Airlines opravdu těžký. Po skandálu s násilným vyvlečením pasažéra s platnou letenkou americká média informují o tom, že pasažéra na palubě letadla bodl škorpion. V ten samý den, ve kterém si společnost zadělala na celosvětovou ostudu, měl vypadnout škorpion z přihrádky nad sedadly v letadle mířícím z Houstonu do Calgary.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tento týden byl pro americké aerolinky United Airlines opravdu těžký.

Jedovatý štír spadnul na hlavu Richardu Bellovi zrovna, když se v business třídě podával oběd.

„Můj manžel cítil něco ve vlasech. Sáhnul si do nich a štír spadl na stolek. Při prohrábnutí vlasů manžela bodnul," popsala incident v televizi CNN Bellova manželka Linda.

„Manžel ho pak odehnal, spadlo to do uličky. Všimli si toho i ostatní pasažéři, kteří začali křičet," dodala Bellová, která se s manželem vracela z dovolené.

Zatím není jasné, jak se škorpion mohl na palubě objevit. Do Houstonu se letadlo dostalo z Kostariky. Škorpion každopádně dopadl neslavně – letušky ho chytily a spláchly do toalety.

„Náš palubní personál pomohl zákazníkovi, který byl minulý týden bodnut něčím, co se jevilo jako škorpion," napsaly aerolinky v prohlášení.

Posádka podle United Airlines vše ihned konzultovala s lékařem, který po incidentu na palubě pomáhal. Bodnutí život pasažéra neohrožovalo. Manželé požadují po letecké společnosti omluvu a finanční kompenzaci.

Podobné incidenty jsou vzácné, ale stávají se. V roce 2015 bodnul škorpion ženu při letu s Alaska Airlines z Los Angeles do Portlandu, připomíná CNN.

Filip Harzer Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme