GL 18. kolo: Jablonec vyhrál díky hattricku Lafaty nad Libercem 3:0

V dnešním severočeském derby zaznamenal jablonecký útočník David Lafata hattrick a zasloužil se tak největší měrou o výhru Jablonce nad Libercem 3:0. Domácí si v 18. Kole nejvyšší tuzemské ligy udrželi i na začátku jara skvělou formu, vyhráli sedmý z posledních osmi zápasů.

Autor tří gólu David Lafata z Jablonce

Autor tří gólu David Lafata z Jablonce | Zdroj: ČTK

FK Baumit Jablonec - FC Slovan Liberec 3:0 (2:0)

Návrat Petra Rady do Jablonce, kde působil jako trenér, nedopadl podle libereckých představ. Neuběhla totiž ani minuta hry a hosté se díky dorážce Lafaty prohrávali. Pět minut na to navíc Piták orazítkoval břevno a Slovan byl v tu chvíli na ručník.

00:00 / 00:00

Michal Jurman sledoval utkání Jablonec s Libercem

Těsně před přestávkou přidal Lafata druhý gól a svůj skvělý výkon podtrhl dvacet minut před koncem řádné hrací doby třetím gólem. Slovan tak deklasoval Liberec 3:0

Branky: 1., 43. a 70. Lafata.

Michal Jurman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít