Češi přehráli Kanadu a vyhráli skupinu

Čeští in-line hokejisté zvítězili i ve svém třetím utkání na světovém šampionátu v Berouně. Prozatím nejtěžšího soupeře z Kanady porazili 4:1. V zítřejším čtvrtfinále se střetnou s vítězem kvalifikační skupiny C.

Kapitán českých in-line hokejistů Karel Rachůnek má i zlato z hokejového MS

Kapitán českých in-line hokejistů Karel Rachůnek má i zlato z hokejového MS | Foto: Hokej.cz

Před 1400 fanoušky se tým trenéra Jiřího Suhrady dostal do vedení v 7. minutě zásluhou Loskota a s jednogólovým náskokem šel také do kabin o poločasové přestávce.

Hned po ní, v 21. minutě ale Hammond využil přesilovku. Ostatně pouze v početních výhodách Kanada český celek přehrávala. K výhře nasměroval domácí hokejisty ve 25. minutě Vozdecký, stvrdili ji v 35. minutě Tvrzník a v 36. Toman.

00:00 / 00:00

Utkání s Kanadou očima Tomáše Lörincze

Ve čtvrtfinále se Češi utkají ve čtvrtek s vítězem skupiny C. Bude jím buď Německo, nebo Mexiko.

Tomáš Lörincz, Jan Suchan Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít