Hokejisté Los Angeles otočili duel proti Chicagu a vyrovnali sérii na 1:1

Vítězové Stanley Cupu z roku 2012, hokejisté Los Angeles Kings, porazili díky svému skvělému výkonu v závěrečné třetině Chicago 6:2. Po druhém finálovém duelu Západní konference NHL je tak stav série na 1:1 na zápasy.

Hokejisté Los Angeles Kings (zleva), brankář Jonathan Quick, Jeff Carter a Justin Williams slaví vítězství na ledě Chicaga | Zdroj: Reuters

Hokejisté Chicaga přitom vstoupili do zápasu velmi dobře. Po rychlých akcích se trefili Leddy a Smith a domácí, kteří se snaží o obhajobu loňského triumfu v celé soutěži, vedli ve 22. minutě už 2:0.

Tým Los Angeles ale podržel při dalších šancích Chicaga brankář Jonathan Quick a Williams v 39. minutě snížil na 1:2. Po druhé přestávce pak hosté dominovali.

Ve 42. minutě vyrovnal Carter, který v závěru utkání dvěma brankami zkompletoval hattrick. Kromě něj se trefili ještě Muzzin a Toffoli a Chicago tak poprvé v letošním ročníku play off NHL prohrálo. Konkrétně 2:6.

Semifinále play off NHL:
Západní konference - 2. zápas:
Chicago - Los Angeles 2:6 (1:0, 1:1, 0:5)
Branky: 15. Leddy, 22. B. Smith - 42., 55. a 57. J. Carter, 39. Williams, 45. Muzzin, 49. Toffoli
Střely na branku: 25:31
Diváci: 22 019
Stav série: 1:1

Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít