Po olympijských hrách se rozjíždí NHL, boduje nejslabší tým

Hokejový turnaj v Soči skončil, a tak se znovu rozjíždějí národní soutěže, mezi nimi i zámořská NHL. Přestávka prospěla Buffalu, které si připsalo už dvě výhry.

Hráči Buffala vyhráli oba zápasy po přestávce v NHL. Po Carolině porazili i Boston | Zdroj: Reuters

Sabres jsou přitom nejslabším týmem celé NHL a na pozice zaručující účast v play-off už ztrácí více než 20 bodů. Po přestávce ale hráči Buffala vyhráli oba zápasy. Po zdolání Caroliny dnes v noci porazili Boston 5:4 v prodloužení. Vítězným gólem se o to postaral Matt D'Agostini.

Bostonu nepomohl ani gól kapitána slovenské reprezentace Zdena Cháry.

Sedmizápasovou sérii porážek přerušil tým Vancouver Canucks. Díky gólu Jannika Hansena a dvaceti zákrokům brankáře Eddíeho Lacka porazili Canucks St. Louis Blues. Vedoucí tým centrální divize a druhý nejlepší celek celé NHL.

V dalších zápasech vyhrálo Los Angeles v Coloradu 6:4 a Detroit v Montrealu 2:1. Čeští hráči se do bodových statistik zatím nezapsali.

NHL:
Buffalo - Boston 5:4 v prodl. (1:1, 2:2, 1:1 - 1:0)
Branky: 4. Girgensons, 27. Myers, 30. Flynn, 60. Moulson, 61. D'Agostini - 11. Kelly, 32. Chára, 38. Marchand, 50. Lucic. Střely na branku: 26:33. Diváci: 19.070.

Montreal - Detroit 1:2 v prodl. (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
Branky: 60. Gionta - 15. Bertuzzi, 65. Nyquist. Střely na branku: 20:30. Diváci: 21.273.

Colorado - Los Angeles 4:6 (2:1, 2:3, 0:2)
Branky: 12. O'Reilly, 17. Parenteau, 29. McGinn, 36. Benoit - 37. a 44. Kopitar, 6. Regehr, 21. Stoll, 39. Carter, 60. Justin Williams. Střely na branku: 29:28. Diváci: 16.754.

Vancouver - St. Louis 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Branka: 52. Hansen. Střely na branku: 35:20. Diváci: 18.910.

Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít