Tenistka Karolína Plíšková v Dubaji titul nezískala, prohrála s Halepovou

Česká tenistka Karolína Plíšková nedotáhla do vítězného konce účinkování na turnaji v Dubaji. Ve finále nestačila na Rumunku Halepovou, se kterou prohrála ve dvou setech 4:6 a 6:7.

Karolína Plíšková prohrála ve finále v Dubaji s Rumunkou Halepovou

Karolína Plíšková prohrála ve finále v Dubaji s Rumunkou Halepovou | Zdroj: Reuters

O vítězce prvního setu rozhodl sedmý game. Halepová se v němpři podání Plíškové dostala do vedení 40:0 a hned svůj první brejkbol využila.

Druhý set mnohem dramatičtější. Ani jedné hráčce se nedařilo na servisu, celkem každá ztratila podání čtyřikrát a set tak došel až do tiebreaku.

V něm si první minibrejk vybojovala Plíšková, ale vzápětí při svém podání propadla, pustila soupeřku do vedení 6:4 a Halepová hned první mečbol dokázala využít.