Hokej - online přenos Česko - Švédsko, 8. listopadu 2018 18:20, Tipsport Aréna, Praha- Holešovice - aktualizováno:

Česko

Švédsko

2 : 3

(1:1, 1:2, 0:0)

• To je z naší strany pro dnešek vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou.
  • A je tu konec dnešního zápasu! Švédové bohužel vyloupili Prahu a po velmi těsném a vyrovnaném zápase, kdy Češi měli lehce navrch, vyhrávají 2:3! Za český tým se prosadil v 11. minutě Zámorský a v 35. minutě Kolář! Na druhé straně barikády se trefil v 9. minutě Lilja, v 29. Sorensen a v 33. Davidsson.

Nejlepší hráči dnešního utkání: Jan Kolář (Česko) a Jacob Josefson (Švédsko)
  • Konec zápasu.
  • Jeden ze Švédů je vykázán z vhazování.
  • Na konci dnešního zápasu si ještě po závaru před českou brankou připisuje Kovář zřejmě poslední zákrok dnešního zápasu.
  • Trest
    Češi hráli v sedmi! Tohle je zřejmě konec českých nadějí v dnešním zápase. Trest si odpyká Jiří Sekáč.
  • Hosté v plném počtu.
  • I Řepík to zkouší z modré lajny! Jeho pokus nakonec končí v mantinelech.
  • Další tvrdá střela Nakládala! Ani tentokrát ale nemířila do švédské branky!
  • Sražená střela Nakládala nekončí český útok! Češi teď navíc hrají bez brankáře.
  • Další sporný zákrok na české hráče! Tohle měl rozhodčí určitě pískat.
  • Trest
    Na konci rychlého brejku Švédů stojí Bengtosson, který směřuje svůj pokus do pravé šibenice domácí branky! Kovář zachraňuje český tým a předvádí velmi pohledný zákrok. Josefson nedovoleně dojel českého brankáře, čímž si zajistil letenku na trestnou lavici.
  • Tvrdá střela Kubalíka po strohé české kombinaci málem prošla až do švédské branky! Johansson jí ale v poslední třetině zamkl svým úžasným výkonem.
  • Tentokrát se Češi nepovedenou kombinací z útočného pásma vyhodili sami!
  • Švédům se už podruhé povedlo vyhodit puk z obranného pásma. Tentokrát tomu ale přecházel kontroverzní zákrok jednoho ze švédských hráčů.
  • I Nestrašil v nadějné pozici! Jeho střela nakonec těsně minula levou tyč hostující branky.
  • Sekáč teď smolně prošvilhl nadějný pokus z pravé strany hřiště.
  • Trest
    A Jesper Sellgren ještě jednou v akci! Tentokrát ale nedovoleně zastavil nedovoleným bráněním nadějně se rodící český útok! Češi teď budou hrát dvouminutovou přesilovou hru! Tohle bude velká šance na vsítění vyrovnávacího gólu.
  • Sellgren opět v akci! Ale ani tentokrát jeho nahození z modré lajno nedošlo až k českému gólmanovi.
  • Řepík si připisuje tvrdý hit.
  • Češi opět pálí! Kousal tentokrát z těžké pozice minul švédskou branku.
  • Kolář byl teď ve velmi nadějné pozici! Jeho nahození ze středu hřiště nakonec o kousek přelétlo švédskou branku.
  • Střela Sellgrena byla prvním ohrožením české branky, Kovář nakonec ale zasahovat nemusel, o střelu se totiž postaral jeden z českých obránců.
  • A Řepík opět v akcí! Z levého křídla ale i tentokrát mířil pouze do míst, kde už klečel připravený Johansson.
  • Po krátké švédské epizodě se čeští hráči opět dostávají k puku! Oddechový čas týmu ze Skandinávie očividně příliš nepomohl.
  • Česká rozehrávka se kvůli vyhození Švédů přesouvá až za vlastní branku
  • Střela Sekáče z otočky minula švédskou branku. Českým tým přesto zůstává u puku.
  • Oddechový čas pro hosty.
  • Po tvrdé střele Tomáška od modré lajny se jeden z českých hráčů dostal k odraženému puku! Johansson si ale připal i druhý dobrý zákrok. Jeden ze švédských hráčů navíc po celé situaci podrazil jednoho z českých hráčů.
  • Po švédském zakázaném uvolnění se bude vhazovat před hostujícím gólmanem.
  • Tak to byla další velká šance do které se dostal Nestrašil! Z dobré pozice ale nakonec nevystřelil ani na švédskou branku, do jeho střely totiž na poslední chvíli vložil hokejku jeden z hostujících hráčů.
  • Dnešní zápas sleduje 9 723 diváků! Teď je navíc celá aréna na nohou a za chorálu "Kdo neskáče není Čech" žene Čechy bouřlivě do útoku.
  • Ve velké šanci byl Horák! Ten po obdržené přihrávce zpoza branky ale neprostřelil švédskou zeď v podobě Johanssona! Tohle mohl být gól.
  • Češi jsou teď jasně lepším celkem, který nepouští švédské hokejisty takřka do hry.
  • Švédi se v útoku moc dlouho neohřáli, Červený navíc pádil do útoku, kde se dostal i ke střele. Z levého křídla ale nakonec skóre dnešního zápasu příliš neohrozil.
  • Jeden z českých hráčů byl podražen, rozhodčí to ale nechává ledově klidné! Tady se mělo vylučovat.
  • Češi teď okupují švédskou branku, ani jeden z hráčů s lvem na hrudi ale puk do švédské branky dorazit nedokázal!
  • Ze sérii urputných osobních soubojů vycházejí lépe Švédové, kteří uklidňují hru a přesouvají rozehrávku až za vlastní branku.
  • Jeden ze Švédů srazil českou přihrávku až za plexisklo. Hra tak bude pokračovat vhazováním ve středu hřiště.