Fotbal - online přenos FC Viktoria Plzeň - CSKA Moskva, 19. září 2018 21:00, Štruncovy Sady, Plzeň - aktualizováno:

Viktoria Plzeň

CSKA Moskva

2 : 2

(2:0)

• Z Plzně je to pro dnešní večer všechno. Děkujeme Vám za pozornost u dnešního prvního duelu Viktorie v základní skupině UEFA Champions League a přejeme hezký zbytek večera.
  • Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:3.
  • Obrovská škoda pro Plzeň. Výborně rozehrané utkání Plzeň nedokázala dotáhnout k vytoužené výhře, když po první půli vedli domácí 2:0 po dvou trefách Michaela Krmenčíka. Druhý poločas však CSKA Moskva předvedlo zlepšený výkon a po trefě Čalova na začátku poločasu a Vlašiče z pokutového kopu v nastavení si oba týmy rozdělily po bodu.
  • Konec zápasu.
  • Domácí ještě zkouší rychle reagovat, ale času už je málo.
  • Žlutá karta
    Žlutou kartu dostává David Limberský (FC Viktoria Plzeň).
  • Gól
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Míč si na penaltový puntík postavil NIKOLA VLAŠIĆ a nekompromisní střelou do středu branky překonal padajícího Kozáčika!
    Žlutou kartu dostává Jan Kovařík (FC Viktoria Plzeň).
  • Důležité
    Byla nařízena penalta pro CSKA Moskva po zákroku Kovaříka na Fernandese!
  • Kopic se snažil zastavit dlouhý centr, ale míč jen tečoval do zámezí a přiblížil hosty k brance Viktorie.
  • Důležité
    Další gól v podání CSKA Moskva, ale znovu je radost předčasná! Kozáčik nedokázal zachytit střelu Timura Žamaletdinova, jenže ten se nacházel v ofsajdu a vyrovnávací gól neplatí!
  • Hlavní sudí nastavuje druhý poločas o pět minut!
  • Hosté však po rychlém kontru vybojovali rohový kop.
  • Poslední minuta řádné hrací doby právě začíná a domácí jsou nyní na útočné polovině, což je místo, kde by rádi strávili i zbytek duelu.
  • Střídání
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Tomáš Hořava, přichází Lukáš Hejda.
    Žlutou kartu dostává Jakub Řezníček (FC Viktoria Plzeň).
  • Hra opět pokračuje, ale Plzeň přišla o míč, navíc útočný faul předvedl Řezníček.
  • Hubník je ošetřován a hra je nyní přerušena.
    Žlutou kartu dostává Rodrigo Becao (CSKA Moskva).
  • Důležité
    Hosté se radují ze vstřelené branky, ale nakonec to branka není! Hlavní sudí píská útočný faul na domácího kapitána Romana Hubníka, který zůstal ležet a po tomto souboji došlo ke vstřelení branky!
  • Nikola Vlašić se dokázal dostat přes duo bránících hráčů a ohrozil Kozáčika, který však byl na svém místě.
  • Kovařík se dostal k míči, ale nepovedlo se mu jej dostat do bezpečí nebo k některému ze spoluhráčů.
  • Důležité
    Obrovská šance pro CSKA! Timur Žamaletdinov se dostal do šance, ale Kozáčik jeho pokus dokázal tečovat mimo branku!
  • Dnešní utkání sleduje 11 312 diváků.
    Žlutou kartu dostává Arnór Sigurdsson (CSKA Moskva).
  • Střídání
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Čalov, přichází Arnór Sigurdsson.
    Žlutou kartu dostává Roman Hubník (FC Viktoria Plzeň).
  • Po dalším centru Plzně budou Viktoriáni zahrávat rohový kop.
  • Další domácí pokus po levé straně, který se však úplně nepovedl.
  • Limberský zpracoval těžkou přihrávku přes šířku hřiště a pokoušel se vysunout Hrošovského, jenže před ním zastoupil cestu jeden z bránících hráčů.
  • Řezníček bojoval srdnatě o míč u postranní čáry, ale v tuhém souboji nakonec neuspěl.
  • Kozáčik rozehrával znovu od vlastní branky, ale jeho odkopem se k balónu znovu dostali hosté.
  • Střídání
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Michael Krmenčík, přichází Jakub Řezníček.
  • Střídání
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Alan Dzagojev, přichází Timur Žamaletdinov.
    Žlutou kartu dostává Jaka Bijol (CSKA Moskva), který poslal k zemi Michaela Krmenčíka, který se snažil o rychlou rozehrávku.
  • Kozáčik svým odkopem hledal Kopice, který však v hlavičkovém souboji prohrál s Nababkinem.
  • Hodně hlasitou podporu dnes dává kotel fanoušků CSKA hráčům na hřišti. V zaplněném sektoru nyní fanoušci křičí vysvlečení do půl těla.
  • Jan Kopic se tentokráte nabízel na pravé straně pro přihrávku, jenže Radim Řezník jej nedokázal najít přesně.
  • Důležité
    Jan Kopic se chopil rozehrávky standardní situace z levé strany nějakých dvacet metrů od Akinfejevovy branky. Rána domácího záložníka nakonec mířila těsně mimo!
    Žlutou kartu dostává Ilzat Achmetov (CSKA Moskva).