Fotbal - online přenos AS Řím - FC Viktoria Plzeň, 2. října 2018 21:00, Stadio Olimpico, Řím - aktualizováno:

AS Řím

Viktoria Plzeň

5 : 0

(2:0)

• Pro dnešek je to z Ligy mistrů vše. Děkujeme Vám za pozornost při sledování druhého duelu Plzně v základní skupině, které Viktorii nevyšlo a z Říma jede s prázdnou.
  • Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 12:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 12:7.
  • Plzeňská Viktoria nezvládla utkání proti AS Řím a odjíždí z italské metropole s pořádnou náloží branek. Viktoria nedokázala uhlídat domácího kanonýra Edina Džeka, který dokázal, že proti Plzni mu to střílí a hned třikrát dokázal překonat dnes Matúše Kozáčika! K Džekovi se ve druhé půli přidali i skvěle hrající Ünder a Kluivert a stanovili skóre zápasu 5:0.

Plzeň i přes pět branek podržel brankář Matúš Kozáčik, který si připsal několik skvělých zákroků a zabránil dalším gólům v plzeňské síti! Směrem dopředu to však v podání Západočechů nebylo ono, v první půli mířil nepřesně hlavou Řezník, ve druhé půli Procházka z dálky nenadělal Olsenovi větší problém.
  • Konec zápasu.
  • Gól
    AS Řím právě vstřelil branku!
    To je pohroma pro Plzeň a zároveň zkompletování hattricku! EDIN DŽEKO stejně jako před dvěma roky proti Plzni dává hattrick, když nikým neatakován uklidil míč hlavou po rohovém kopu Florenziho.
  • Centr Florenziho znovu hledal Edina Džeka, před kterým zasáhl Hubník a uklidil míč alespoň na roh.
  • Plzeňští se dostali k míči, ale velmi rychle o něj zase přišli.
  • Hlavní sudí Pavel Raczkowski nechává nastavit dvě minuty.
  • Poslední minuta řádné hrací doby začíná a domácí mají i nadále jasnou kontrolu nad míčem i nad celým zápasem.
  • Žlutá karta
    Po zákroku Patrika Schicka zůstal na trávníku plzeňský kapitán Roman Hubník a český útočník v barvách AS vidí žluté napomenutí.
  • Hráči AS znovu mají míč ve své moci a znovu z toho byla po rozvážné rozehrávce přímočará akce v přechodové fázi, ale ve finále Džeka odstavil Hubník.
  • Domácí znovu rozjíždí útočnou akci, Florenzi se však nedostal do zakončení.
  • Důležité
    Další radost na Stadio Olimpico, ovšem nakonec předčasná! Federico Fazio se dostal k hlavičkovému pokusu a míč i dokázal dostat do branky, ale je pískán ofsajd!
  • Patrick Schick byl faulován a domácí dostanou možnost zahrávat standardní situaci z poměrně zajímavé vzdálenosti.
  • Zdlouhavá rozehrávka nyní nakonec byla vystihnutá Ekpaiem, jenže Plzeňští o míč zase velmi rychle přišli.
  • Domácí mají ve druhé půli jasnou kontrolu nad utkáním a Plzeň prakticky k ničemu nepouští.
  • Schick dokázal dostat míč na Edina Džeka, který z těžké pozice nemohl zakončovat. Přihrávka na lépe postavené spoluhráče však byla ze strany obrany Viktorie pohlídaná.
  • Střídání
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Michael Krmenčík, přichází Jakub Řezníček.
  • Patrik Scchick se hned snažil dát o sobě vědět, ale s míčem se do zakončení nedostal. Následně se nepovedlo zakončit ani dalšímu novicovi Lucovi Pellegrinimu.
  • Střídání
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Aleksandar Kolarov, přichází Luca Pellegrini.
  • Střídání
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Nicolò Zaniolo.
  • Střídání
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Cengiz Ünder, přichází Patrik Schick.
  • Gól
    AS přidává další trefu do plzeňské sítě po další rychlé souhře. Florenzi našel Ündera, jehož ránu dokázal Kozáčik jen vyrazit před sebe a JUSTIN KLUIVERT při své premiéře v Lize mistrů dává i premiérový gól!
  • Nakonec vše vyvrcholilo třetím rohem pro domácí, ale obrana Viktorie všechny tři dokázala zvládnout.
  • Plzeňané se nakonec ubránili rohovému kopu, ale jen za cenu dalšího rohu.
  • Střídání
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Martin Zeman, přichází Ubong Moses Ekpai.
  • Důležité
    Alessandro Florenzi připravil míč do skvělé pozice pro Edina Džeka, jemuž však hattrick zatím sebral zákrokem Matúš Kozáčik!
  • Opět hrozilo nebezpečí pro Kozáčika, ale Džekovi sebral míč včasným odkopem na roh Hejda.
  • Domácí znovu zkoušeli přejít po pravé straně a jen včasný zákrok Limberského akci přerušil.
  • Do vzduchu se nejvýše při standardní situaci dostal Fazio, ovšem jeho hlavičkový pokus do středu branky lapil Kozáčik!
  • Po faulu Procházky budou domácí zahrávat volný přímý kop.
  • Znovu domácí mají míč na svých kopačkách a kombinují z vlastní poloviny.
  • Střídání
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Tomáš Hořava, přichází Daniel Kolář.
  • Gól
    Tohle je velká škoda pro Plzeň! Další rychlá souhra domácích a je z toho třetí branka, kterou dává po přesném pasu Pellegriniho za obranu CENGIZ ÜNDER!
  • Plzeňská defenziva se znovu dostala trochu pod tlak, ale Hrošovský dokázal míč odklidit ke Kovaříkovi.
  • Kolarov našel přihrávkou opět Edina Džeka, který však byl v těsném ofsajdu dle mínění pomezního sudího.
  • Hejda byl při rozehrávce pod tlakem dotírajícího Džeka, míč posílá až ke Kozáčikovi.
  • K míči se nakonec dostal Roman Procházka, jeho rána z dálky však končí v náručí Olsena.
  • Důležité
    Michael Krmenčík dostal přihrávku mezi domácí obránce, jenže s míčem se dostal do pozice, ze které už nemohl střílet!