Hokej - online přenos HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, 17. dubna 2024 18:00, Enteria arena, Pardubice - aktualizováno:

HC Dynamo Pardubice

HC Oceláři Třinec

6 : 3

(0:0, 2:1, 4:2)

• Zápas je u konce! Dynamo po dobrém závěru zápasu vyrovnává finálovou sérii na 1:1! Aktuálně se série přesouvá do Třince, kde spolu oba celky odehrají dva zápasy v sobotu a v neděli 20. a 21. Dubna.

Nejlepší hráči zápasu
    HC Dynamo Pardubice: Tomáš Vondráček
    HC Oceláři Třinec: David Cienciala
  • Konec zápasu.
  • Dynamu se po tlaku Třince podařilo vyhodit kotouč.
  • Třinec hraje v plném počtu.
  • Gól
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Dynamo využívá přesilovou hru pět na tři. Po delším pobytu v útočné třetině si puk od Kousala převzal MARTIN KAUT, jenž střelou na bližší tyč překonal Kacetla nad rameno.
  • Trest
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec:
    Andrej Nestrašil – 2 min., nedovolené bránění.
  • Trest
    Daniel Kurovský – 2 min., zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva.
  • Gól platí a fanoušci Dynama se mohou radovat podruhé!
  • Gól Dynama se nakonec ještě bude zkoumat u videa.
  • Gól
    Autorem branky je TOMÁŠ VONDRÁČEK. Asistence: Jan Mandát.
  • Vondráček se dostal do přečíslení, ale nedokázal najít svého spoluhráče.
  • Obranný zákrok Vály zamezil Kundrátkovi ve střele.
  • Vše je připraveno. Hra může pokračovat.
  • Menší technický problém na ledové ploše na chvíli zpozdí hru, která ale bude brzo pokračovat.
  • Gól
    Pardubice opět ve vedení! Postaral se o to TOMÁŠ VONDRÁČEK! Ten dostal milimetrovou přihrávku od Mandáta a zakončoval do odkryté branky.
    Asistence: Jan Mandát.
  • Souboj v rohu pardubického útočného pásma vyhrává Dynamo, které se snaží kombinovat za brankou Kacetla.
  • Rychlou akci předvedl Mandát, jenž si na polovině hřiště převzal puk a rychlým nájezdem do útočné třetiny se mu podařilo zakončit. Jeho zakončení bohužel pro Pardubice mířilo pouze do betonů třineckého gólmana.
  • Gól
    Třinec právě vstřelil branku!
    Je srovnáno! Bleskový gól v přesilové hře si připisuje LIBOR HUDÁČEK, který si dobře převzal přihrávku Kundrátka a zakončením z prostoru pravého kruhu vyrovnává stav zápasu.
    Asistence: Tomáš Kundrátek.
  • Trest
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Richard Pánik – 2 min., vysoká hůl.
  • Gól
    Oceláři snižují! Po rychlém útoku našel Nestrašil v prostoru mezikruží ADAMA FRANKA HELEWKU, jenž střelou z první propálil Willa nad rameno.
    Asistence: Andrej Nestrašil a Daniel Voženílek.
  • Puk po rychlém protiútoku a špatné přihrávce Kundrátka opouští hřiště.
  • Střela Davida Musila ihned po vhazování sice Kacetla překvapila, ale ten ji stihl vytěsnit do rohu hřiště.
  • Oceláři se po útočné akci stahují za branku, aby mohli hráči vystřídat.
  • Hra je v posledních minutách velice vyrovnaná s šancemi na obou stranách. Will však zatím v poslední třetině drží Dynamo.
  • Gól
    Domácí zvyšují na rozdíl dvou branek! PETER ČEREŠŇÁK se dostal ke kotouči na modré, odkud vyslal střelu golfem, která prošla přes několik stínících hráčů až za záda Kacetla.
    Asistence: Bez asistence.
  • Nebráněný Kousal projel až do prostoru mezikruží, ale jeho střela těsně minula pravou tyč třinecké branky.
  • Dvořák zkusil štěstí z poloviny hřiště, s čím si však Kacetl bez problému poradil.
  • Důležité
    U špatné pardubické rozehrávky byla hned trojice třineckých hráčů! Ke střele se nakonec dostal Dravecký, jenž z bezprostřední blízkosti trefil pouze beton Willa.
  • Sedlák si po souboji v rohu hřiště převzal puk a rychlým nájezdem se dostal až do prostoru mezikruží, odkud ale mířil pouze do středu Kacetlovi branky.
  • Před branku se snažil natlačit Poulíček, ovšem Vrána mu v tom zabránil.
  • Vondráček se snažil tečovat puk do útočného pásma, avšak kotouč se odrazil do ochranné sítě.
  • Pánikova zpětná přihrávka nenašla Čerešňáka, a tak Dynamo musí vyklidit útočné pásmo.
  • Úvodní vhazování závěrečné dvacetiminutovky jde na hole pardubických hráčů.
  • Začala třetí třetina.
  • Prostřední část zápasu je minulostí. Dynamo dokázalo v úvodu třetiny otevřít skóre zápasu, ale následně se začal tlak Třince zvyšovat, čehož využili Oceláři ve třiatřicáté minutě. V závěru třetiny však Dynamo opět odskočilo na rozdíl jedné branky, a tak půjdeme do závěrečné třetiny za stavu 2:1. Ta začne přibližně ve 20:01.
  • Druhá třetina skončila.
  • Gól
    Pardubice využívají přesilovou hru! Postaral se o to LUKÁŠ RADIL, který se po střele Košťálka probojoval k odraženému kotouči, kterým rozvlnil třineckou síť.
    Asistence: Jan Košťálek.
  • Trest
    Marian Adámek – 2 min., hrubost.
  • Dvořák dostal nabito na modrou čáru, odkud vypálil na třineckou branku, avšak puk se zastavil v houfu hráčů před brankou.
  • Pokus Davida Musila se po teči dostal až ke Kacetlovi, který ho nakonec koncem betonu vytěsnil mimo nebezpečí branky.