Madonna vyprodala O2 arenu, do Prahy se vrátila po šesti letech

Americká popová hvězda Madonna na svých vystoupeních v pražské O2 areně 7. a 8. listopadu nabízí program, který budou téměř z poloviny tvořit písně z jejího nového alba Rebel Heart. Do Prahy se zpěvačka vrací po šesti letech. Recenze označují Madonnino třinácté studiové album za její nejlepší desku za posledních 17 let.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Madonna | Foto: oficiální Facebook Madonny

Zatím se čeká se na DJ, který má publikum rozehřát, hala ale ještě zdaleka není zaplněná. Několik tisíc lidí stále čeká venku, až budou moct projít dovnitř skrz bezpečnostní rámy.

Zpěvačka by se měla objevit zhruba za hodinu a podle programu odehraje celkem 23 písní.

Dnešní koncert je vyprodaný, na ten zítřejší ale stále zbývá několik desítek lístků, především ve vyšších cenových kategoriích.

Koncerty ve Vysočanské O2 areně jsou součástí obřího turné zpěvačky, která odehraje celkem 81 vystoupení na podporu svého nejnovějšího alba Rebel Heart. Recenze označují toto album za její nejlepší desku za posledních 17 let.

Úspěch mělo i v tuzemsku. Rebel Heart bylo podle české pobočky Mezinárodní federace hudebního průmyslu nejprodávanějším fyzickým nosičem za 11. týden letošního roku. Nahrávce se navíc dařilo i v internetovém prodeji.

V souvislosti s plánovanými víkendovými koncerty v O2 areně připravuje pražská policie standardní bezpečnostní opatření. Budou se na něm podílet policisté dopravní, pořádkové i kriminální služby.

Radek Kříž Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme