Hasičský vůz po střetu s tramvají těžce zranil dva chodce

Na pražském náměstí I.P. Pavlova se večer srazil vůz hasičů s tramvají. Po nárazu se hasičská dodávka převrátil na chodník, kde velmi těžce zranila dva kolemjdoucí cizince. Čtyři hasiči utrpěli lehká zranění.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

noční nehoda | Foto: Jan Rosenauer

Nehoda se stala těsně před devátou hodinou večer na křižovatce Ječné a Wilsonovy ulice v Praze 1.

"Hasiči, kteří vyjížděli k zákroku, se střetli přímo v křižovatce s tramvají. Na místě byli čtyři zranění hasiči a další dva těžce zranění chodci," řekl Radiožurnálu mluvčí pražské policie Ladislav Bernášek.

Podle mluvčí pražské záchranky Simony Cigánkové utrpěl třicetiletý cizinec mnohačetná poranění a v bezvědomí a velmi vážném stavu byl převezen do motolské nemocnice. Stejně stará žena přišla při nehodě zřejmě o obě nohy, sanitka jí odvezla do vinohradské nemocnice.

Čtyři hasiče, kteří ve voze utrpěli lehká zranění, rozvezli záchranáři po pražských nemocnicích. Nikdo z cestujících v tramvaji zraněn nebyl.

Wilsonovu ulici ve směru k místu nehody a Ječnou ulici policie asi na hodinu uzavřela. Provoz tramvajových linek, jejichž trasa vede přes I. P. Pavlova, musel být na stejnou dobu odkloněn.

Martin Hromádka, Luboš Procházka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme