Fortuna urychluje start své loterijní hry

Společnost Fortuna urychluje start své loterijní hry. Poté co firma Sazka ohlásila úpadek, rozhodla se Fortuna loterii spustit o celé tři měsíce dříve. Fortuna by přitom mohla převzít většinu dosavadních provozovatelů terminálů Sazky. Ti se podle zpráv ČTK už na Fortunu v této věci dokonce sami obrací. Do konce roku by terminálů mělo být na dva tisíce.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Loterie, sázky | Foto: Comstock Images

„Sazka má náš velký respekt pro svoji pozici a dlouholetou tradici. Nicméně nebylo by od nás konkurenčně nejinteligentnější, kdybychom zaspali situaci, která tady nyní je. Urychlili jsme spuštění vlastní loterie, protože cítíme příležitost k převzetí hráčů i prodejních míst,“ říká šéf projektu Fortuna Loterie Martin Illner.

Přehrát

00:00 / 00:00

Hostem ve Světě o osmé na Rádiu Česko byl šéf projektu Fortuna Loterie Martin Illner

Fortuna chce mít podle Illnera během dvou let 20 procent trhu: „A díky současné situaci ta čísla mohou být výrazně větší. Sazka má nyní je čtvrtinový obrat oproti normálu. Z toho lze logicky vyvodit, že až 75 procent hráčů by mohlo přejít k nám, pokud jim připravíme důvěryhodnou alternativu.“

„To, že lidé hrají a sázejí, je součást lidského charakteru. Jde o nějakou důvěryhodnou alternativu, kterou podle mého názoru představujeme. Fortuna výhry 20 let vyplácí,“ odmítá Illner spekulace, že by aféra okolo Sazky mohla mnohé hráče od sázení odradit.

Produkt, který Fortuna sázkařům nabídne, nebude podle Illnera cizí pro hráče sportky a šťastných 10. Pravidla si prý brzy osvojí, budou podobná. Rozdílem by mělo být to, že na výhrách bude vyplaceno větší procento vybraných peněz, více by mělo být také výherců.

Roman Chlupatý, Jan Piroch Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme