Fotbalisté Gironu ukončili vítěznou sérii Realu, madridský klub zůstává na třetím místě La Ligy

Fotbalisté Realu Madrid překvapivě prohráli doma s Gironou 1:2 a zůstali v tabulce po 24. kole na třetím místě. Vítězný gól dal Portu a rozhodl o tom, že Real prohrál ve španělské lize po pěti vítězstvích.

Madrid Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Utkání mezi Realem Madrid a Gironou

Utkání mezi Realem Madrid a Gironou | Foto: Susana Vera | Zdroj: Reuters

Hosté oplatili Realu nedávné vyřazení ze čtvrtfinále Španělského poháru. Smutným hrdinou se stal domácí kapitán Sergio Ramos, který nejprve zavinil po hře rukou penaltu, po níž hosté srovnali, a na konci zápasu obdržel červenou kartu.

Real se ujal vedení ve 25. minutě po trefě brazilského středopolaře Casemira, který se prosadil hlavou po centru z pravé strany.

Po změně stran už skórovali pouze hosté. Stuani vyrovnal z penalty a o deset minut později Portu zajistil výhru Gironě. Ta ukončila sérii čtyř ligových proher.