Madonna přijede s novým albem Rebel Heart do Prahy. Lístky už jsou v prodeji

Madonna se na koncertních pódiích pohybuje už přes 30 let a stále dokáže vyprodat největší koncertní arény napříč celým světem. V listopadu přijede představit své nejnovější album Rebel Heart i do Prahy. Lístky na pražský koncert se prodávají od rána a zájem je o ně velký. Madonna tedy nejspíš 7. listopadu v Praze znovu vystoupí před plnou O2 arénou.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Madonna | Foto: oficiální Facebook Madonny

„Vstupenky, které šly do prodeje dnes ráno, mizí velmi rychle, proto očekáváme, že v řádu dnů, teoreticky hodin, bude tento koncert vyprodaný,“ řekl mluvčí pořádající agentury Live Nation Petr Novák.

Madonna chce novým turné podpořit svou nejnovější desku Rebel Heart. Zatím jsou z ní venku dva singly, první z nich je píseň s názvem Living For Love.

Přehrát

00:00 / 00:00

O lístky na pražský koncert Madonny je obrovský zájem. Královna pop music vystoupí v Česku 7. listopadu

Právě s tou Madonna živě vystoupila i na letošních Grammy a Brit Awards, kde se jí stala drobná nehoda. Zpěvačka měla přes sebe dlouhý červený plášť a v úvodu písně ho z ní měli tanečníci stáhnout.

Bohužel byl uvázaný natolik pevně, že ji tanečníci omylem strhli ze schodů, na kterých stála. Zpěvačka na sobě ale nedala příliš znát, že by byla rozhozená a vystoupení dokončila.

Známá zpěvačka začínala v 80. letech a i její první písničky jako Like a Prayer nebo Material Girl se na diskotékách hrají dodnes.

Madonna je fenomén

Hudební kritici se shodují na tom, že Madonna je skvělá obchodnice, a i když někteří mají za to, že s jejím pěveckým umem to není nikterak slavné, umí svou práci prodat.

Poslední deska, ke které v srpnu odstartuje turné v Miami na Floridě, je v pořadí už 13. Hudební publicista Jan Krejča řekl, že nejnovější album vyvolává rozporuplné reakce:

„Madonna tím, jak vytváří bezčasí pop music, tak si trochu nehlídá svou autentičnost, což samozřejmě spousta lidí v době komediálního boomu nevnímá. Ale část, řekněme kritického publika, tohle vnímá velice razantně.“

Jan Krejča dodal, že Madonna také velmi dobře umí reagovat na to, co je v hudbě zrovna populární. Když letí country prvky, má je na desce, když je oblíbená elektronická hudba, Madonna spolupracuje s producenty elektronické hudby.

Její koncerty jsou propracované do posledních detailů a jednotlivé scény mají striktní scénáře.

Eliška Malínská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme