Zloději ukradli ve Španělsku čtyři tuny pomerančů. Policistům tvrdili, že je mají pro osobní potřebu

Španělsko pobavila kuriózní krádež. Zloději se nezaměřili na peníze, zlato, ani drahou elektroniku. Rozhodli se ukrást pomeranče. Ovšem nabrali si jich tolik, že to neuniklo ani policistům. A ti tak zažili silniční kontrolu, na kterou ještě dlouho nezapomenou.

Sevilla Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policisté zažili silniční kontrolu, na kterou ještě dlouho nezapomenou. Na policisty ze španělské Sevilly se doslova vyvalily stovky pomerančů ukrytých v několika autech. | Zdroj: Reuters

Na policisty ze španělské Sevilly se doslova vyvalily stovky pomerančů ukrytých v několika autech. Podle úřadů v nich byly čtyři tuny šťavnatých oranžových plodů. A protože podezřelí lidé nedokázali smysluplně vysvětlit, jak k pomerančům přišli, strážníci je zatkli.

Případem se teď baví sociální sítě. Na Twitteru se objevily fotky policistů z místa činu. Auta byly pomeranči tak napěchovaná, že se po otevření dveří vyvalily ven. Připomíná to scénu z dětských animovaných filmů.

Kromě dvou osobních aut našli policisté po nějaké době i dodávku plnou pomerančů. | Zdroj: Reuters

Kromě dvou osobních aut našli policisté po nějaké době i dodávku plnou pomerančů. Její majitelé tvrdili, že se vydali na opravdu hodně dlouhou cestu a plody přitom sbírali.

Španělští strážnici ale evidentně nejsou jako jejich hloupé animované kopie a došlo jim, že tolik pomerančů by někdo asi jen těžko snědl. Podezřelí totiž tvrdili, že jsou plody pro jejich osobní potřebu.

Podle úřadů v několika autech byly čtyři tuny pomerančů. A protože podezřelí lidé nedokázali smysluplně vysvětlit, jak k pomerančům přišli, strážníci je zatkli. | Zdroj: Reuters

Matěj Štýs Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme