Petr Čtvrtníček

Petr Čtvrtníček v textech na iROZHLASU

Čtvrtníček jako jeden z Hamletů. V Divadle Na Zábradlí se objeví sedm dánských princů najednou

|Marina Feltlová, Anna Jadrná |Divadlo

Sedm dánských princů najednou dnes přijde poprvé na scénu pražského Divadla Na zábradlí. Objeví se v inscenaci nazvané Hamleti. Tvůrčí tým pod vedením režiséra Jana Mikuláška a dramaturgyně Dory Viceníkové v ní zkoumá život i povolání herců. Hrají mimo jiné Petr Čtvrtníček, Jiří Vyorálek a Jiří Žáček.

| ČTK, Martin Houška |Zprávy z domova

Soud zprostil obžaloby herce Čtvrtníčka a Potměšila

Pražský městský soud dnes zprostil obžaloby herce Petra Čtvrtníčka a Jana Potměšila v kauze natáčení charitativního klipu pro Konto Bariéry, v němž zastavovali v policejních uniformách řidiče. Když jednoho z nich kontrolovali pro údajné překročení rychlosti a pak mu řekli, že jde o natáčení skrytou kamerou, postihl muže infarkt. Původně dostali podmíněné osmiměsíční tresty. Verdikt městského soudu je pravomocný.

| mka, Jaroslav Gavenda |Zprávy z domova

Čtvrtníček a Potměšil jdou k soudu. Hráli si na policisty a řidič dostal infarkt

U pražského soudu začíná hlavní líčení s herci Petrem Čtvrtníčkem a Janem Potměšilem kvůli klipu pro Konto Bariéry. V něm byli převlečeni za hendikepované dopravní policisty a kontrolovali řidiče. Během natáčení charitativní scénky ale jeden ze zastavených řidičů dostal infarkt. Herci jsou stíháni za poškození cizích práv a přisvojení pravomoci úřadu – v tomto případě policie.